Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Uğur Nakliyat

Hakkımızda

Nakliyat sektörünün parlayan yıldızı konumunda yer alan Uğur Nakliyat; kurulduğundan günümüze kadar uzanan süreç içerisinde; yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler! He zaman müşteri dostu bir taşımacılık hizmeti sunabilme kapasitesine sahip olan Uğur Nakliyat; taşımacılık hizmetini, güvenli, pratik ve uygun maliyetli bir şekilde sunar! Böylece Uğur Nakliyat, taşımacılık sektöründe her zaman iddialı bir konumda yer alır!

Kalite Politikamız

Nakliyat sektörünün sürekli olarak gelişmek durumunda olduğunun bilincindeyiz. Bu kapsamda kalite politikamızı oluştururken; sürekli yeni ihtiyaçlara etkili çözümler ortaya koymak noktasında etkili çözümlere de imzamızı atıyoruz. Müşteri odaklı bir kalite politikası oluşturduğumuzdan dolayı sizlere her zaman profesyonel düzeyde bir taşımacılık hizmeti de sunabiliyoruz!

Müşteri Politikamız

Uğur Nakliyat her zaman müşteri politikasını; müşterilerinin memnuniyetine göre oluşturur! Böylece nakliyat hizmeti sunarken; yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler. Tam da bu noktada nakliyat ihtiyaçların çözümü noktasında sizlere mükemmel alternatif seçenekler de sunar! Böylece taşınma ihtiyacınızın, pratik, güvenli ve uygun fiyatlı bir şekilde karşılanmasını da mümkün kılar!

Biz kimiz

Biz; müşteri memnuniyetini hedefleyen; uygun fiyat politikasına sahip, profesyonel bir taşımacılık firmasıyız! Biz her zaman çözüm odaklı bir çalışma disiplinine sahip olan; uluslar arası kalite standartlarında bir nakliyat hizmeti sunabilen bir firmayız!

Uğur Nakliyat 1978’Beri
Güven taşıyoruz

Misyonumuz

Sektöre yenilikler katarak; sektörün gelişimine katkı sunma vizyonuna sahip olan Uğur Nakliyat; her zaman taşımacılık ihtiyacını mükemmel kalitede karşılar! Çağın gereklerine uygun bir şekilde kendini sürekli olarak geliştiren Uğur Nakliyat; profesyonel çözümlerin de adresi konumunda yer alır!

Vizyonumuz

Uğur Nakliyat gelişime açık biz misyona sahip olduğu için; hizmet kalite standartlarını da sürekli bir şekilde geliştirir! Üstelik Uğur Nakliyat her zaman %100 müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için sizlere mükemmel bir taşımacılık hizmeti de sunar!

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.