İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı

16.09.2022
206
İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı

İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı

İçindekiler

Firmamız İstanbul İzmir nakliyat ambarı hizmetlerini günlük olarak vermektedir. Her gün İstanbul İzmir arası çıkış yapan araçlarım teslimat süresi maksimum seviyede tutarak günlük teslimatını yapmaktayız. kurulduğu tarihten beri müşteri odaklı iş prensibiyle, sizlerin memnun kalacağı kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Modernleşmeye ve yeniliğe verdiğimiz özen ile çağa ayak uydurarak nakliyat hizmetlerimizi pratik ve güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Son teknoloji ürünü asansörlü araçlarımızı hizmetlerimize dahil ederek aktif olarak kullanmaya başladık. Bu sayede nakliyat işlerinizi çok daha kısa bir sürede basitçe gerçekleştirmekteyiz.

Her gün Paletli Sevkiyat

İstanbul Sancaktepe aktarma depomuzda yüklerinizi isterseniz siz teslim edin isterseniz bizim araçlarımız tarafından teslim alıp gönderimi sağlasın , mikro ve makro yükleriniz her gün İzmir başta olmak üzere Eğe bölgesine sevkiyatını yapmaktayız. Paketli veya paletiz yükleriniz uygun fiyatlara ertesi gün teslim olarak şekilde parsiyel taşımasını yapıyoruz


Sigortalı İstanbul İzmir ambarı

Firmamız sizlere sigortalı İstanbul İzmir ambarı hizmetleri sunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye hizmetlerimiz sigorta kapsamındadır. Sözleşmeli, imzalı resmi sigorta hizmeti sunmaktayız. Taşınma öncesi sizinle karşılıklı sözleşme imzalayıp eşyalarınızın güvenliğini garanti altına almaktayız. Eşyalarınıza taşınma sırasında bir zarar geldiği takdirde, maddi bedeliniz anında karşılanır ve mağduriyetiniz önlenir. Eşyalarınızı bizlere hiç şüphe etmeden teslim edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.