Ofis Taşımacılığı

25.02.2021
3.625
Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

İçindekiler

Ofisinizi bulunduğunuz yerden farklı bir adrese mi taşıyacaksınız? Yeni bir ofis açacaksınız ve Ofis Taşıma hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman mutlaka alanında uzman olan bir ofis taşıma firması ile çalışmak durumundasınız! Ancak bu sayede ofisinizi kısa bir süre içerisinde hızlı bir şekilde taşıtabilirsiniz! Uğur Nakliyat ofis taşıma hizmetini tam da istediğiniz kalite standartlarında sunabilmektedir.

Uzun zamandır nakliyat firmaları tarafından nakliyat işleri gerçekleşiyor. Her dönemde taşınmalar olur. Türkiye’de daha çok evden eve nakliyatlar olur. Fakat son dönemlerde nakliyat firmalarından iş yerleri taşınmalar için hizmetler talep ediliyor. Artık profesyonel nakliyat firmaları sadece evden eve taşıma hizmetlerinin sunmuyorlar.

Ofis Taşıma hizmeti pek çok profesyonel nakliyat firması tarafından sunuluyor. Nakliyat hizmetleri de evden eve ve ofis taşınmaları olarak iki ana alt dala ayrıldı. Profesyonel nakliyat firmaları ofisleri taşırken öncelikli olarak hıza ve eşyalara önem verilmesi gereklidir. İş yerleri taşınmalarda hala çalışma hizmetlerini genellikle sunarlar. Bu yüzden hız önemlidir.

İş yeri eşyaları kişisel değildir. Kurumsal eşyalardır. Bu yüzden de eşyalara daha çok önem verilmesi gerekiyor.

Ofis taşınmaları son dönemlerde hızla artış gösteriyor. Özellikle de sürekli olarak büyümekte olan şirketler genellikle profesyonel nakliyat firmalarında ofis taşımacılık hizmetini talep ediyor. Günümüzde de ofis taşınma işinde deneyimli nakliyat firmaları da artış gösteriyor.

Ofis Taşıma Firmaları

Nakliyat sektörünün günden güne alt dalları artıyor. Çünkü genel olarak hizmet sektörleri daha kaliteli hizmet sunma amacı içerisinde oluyor. Bu yüzden daha rahatlık için hizmet sunmalarda çeşitlilikler artıyor.

Nakliyat sektörü de geniş bir alana sahip hizmet sektörlerindendir. Genel olarak nakliyat işlerinin yerine özel alt dallı nakliyat hizmetleri ile ilgileniliyor. Bu durum asıl amacı daha kaliteli olarak o konuda ki nakliyat hizmetini sunmaktır.

Bir alanda ki deneyimler arttıkça o alanda ki hizmet sunumlarının kalitesi de artıyor. Profesyonel olarak hizmetleri sunan bazı nakliyat firmaları da Ofis Taşıma Firmaları olarak hizmetlerini sunar. Deneyimlerini ofis taşınmaları konusunda geliştirmiş firmalardır. Uğur firması olarak ofis taşınma hizmetleri konusunda deneyim sahibiyiz.

Ofisleri taşıma firmaları genel olarak daha planlı çalışırlar. Çünkü iş yeri düzeni yeniden daha hızlı oluşturulması için nakliyat planına ihtiyaç duyarlar. Özellikle de iş yeri hala çalışmaya devam ediyor ise firmaların hızlı ve kaliteli hizmet sunmak zorunlulukları vardır.

Ofisler taşınmalarında ilk iş olarak eşyaları düzen içerinde toplama işi yapılır. Nakliyat süreci her zaman belirli bir düzen içerisinde ilerlemesi gereklidir. Ofis eşyalarında ise hasarsız olarak taşınma süreci tamamlanması gerekiyor. Çünkü hasarlı ofis eşyası o anda hala devam eden çalışma düzenini olumsuz olarak etkiler. Uğur nakliyat firması olarak ofis taşınmalarında hasarsız eşya taşınmasına önem vermekteyiz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Nakliyat hizmetlerinde belirli ücretlendirmeler yapılır. O ücretlendirmelere göre de nakliyat fiyatı belirlenir. Ofislerin taşınma işlerinde de nakliyat firmaları tarafından ücretlendirmeler yapılır. İş yeri sahipleri nakliyat sürecine karar verir iken nakliyat firmaları ile Ofis Taşıma Fiyatları hakkında bilgi alışverişi yapar. Anlaştığı nakliyat firması ile de nakliyat süreci öncesinden ofis taşınması hizmeti için fiyat konusunu belirlerler. 

Ofis taşınmaları için yapılan ücretlendirmeleri nakliyat firmaları kendileri belirler. Evden eve nakliyat hizmetine göre genel olarak daha maliyetlidir. Çünkü ofis taşınmalarında genellikle daha fazla hizmet sunumu yapılır. Özellikle de eşya sayısı daha fazla olabiliyor.

Hizmet Özellikleri
 • Kurumsal ofis taşıma
 • Arşiv toplama ve paketleme
 • Sigortalı ,Garantili taşıma hizmeti
 • İstenilen zamanda teslimat.
Fotoğraf Galerisi

Ofis Taşıma hizmet alacaksanız bizden fiyat alamadan kesinle taşınmayın, işin ehli kadromuzla ofis taşımacılığında sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Nakliyat firmalarının ofis taşınması hizmeti için yaptıkları ücretlendirmeler genellikle birbirine yakın miktarlardır. Ofislerini taşımak isteyenler için pratiklik ve hasarsızlık ön planda tutulur. Bu yüzden fiyatlandırma konusundan daha çok sunulacak olan hizmet türlerinin kalitesi konusunda anlaşılır. Uğur firması olarak ofis taşınma hizmetleri kaliteli olarak sunmaktayız.

Sıkça Sorulanlar
Ofis Taşıma Nedir?

Ofis taşımacılığı, mevcut iş yerinizde olan eşyaları güvenli ve sigortalı taşınması için nakliye firmaları ile yapılan bir hizmettir. Ofis taşıma firmaların hizmetine bağlı olarak her nevi taşıma seçeneği sunmaktadır. Ofiste genel ağırlık mobilya ve arşivdir, bu tip ürünlerin taşınması tecrübe isten bir iştir. Uğur nakliyat firması ofis taşımasında profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis Taşıma Şirketleri küçük ,orta ,büyük düzeyinde hizmet veren şirketlerdir. Ofis taşımacılığında tercih edeceğiniz şirkette , yetki belgesi sigorta ve araç filosu listesi istemelisiniz. Ofis taşıma şirketlerini seçerken kurumsal bir şirket olmasına dikkat edin. Kurumsal bir ofis taşıma şirketini nasıl seçersiniz; Öncelikle firmamız bu konuda 43 yılın veriş olduğu tecrübe ile faaliyet vermektedir. Geniş araç filomuz , Müşteri temsilci bilgi donamı envanter malzeme çeşitliği ile farklı bir şirketiz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Tam zamanında teslimat
İşlerinizin kesintiye uğramadan hafta sonu süresi boyunca taşıma yapma garantisi veriyoruz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  MRS. Tuğba
  MRS. Tuğba
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.