Evden Eve Nakliyat

23.02.2021
2.897
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Siz de nitelik düzeyi yüksek bir Evden Eve Nakliyat hizmeti istiyorsanız; firmamızla iletişime geçmelisiniz! Firmamız Evden Eve Nakliyat Fiyatları konusunda da cazip fırsatları sizlerle buluşturmaktadır!

Günümüz de her geçen gün Evden Eve Nakliyat hizmetlerine oldukça artmaktadır. Bu nakliyat hizmetlerine çok ihtiyaç duyulmasının tek nedeni de insanların başka bir şehre taşınmasıdır. Buna bağlı olarak nakliyat hizmetleri kapsamında, taşınan insanlar da kolaylıkla yeni evlerine yerleşmektedir. Özellikle taşınma işlemlerinde avantajlı bir deneyim yaşayan vatandaşlar, profesyonel bir nakliyatın farkına varıyor. Profesyonel ve deneyimli olan uğur nakliyat firmamız ile kaliteyi yaşayacaksınız.

Bir evden yeni bir eve taşınmak, asırlardır var olan bir organizasyondur. Bu kapsamda insanlar, bazı nedenlerden dolayı, bir başka adrese taşınıyor. Buna bağlı olarak taşınmak oldukça zor olduğu için nakliyat faaliyetlerine ihtiyaç duyuluyor. Nakliyat faaliyetleri kolaylığı ile insanların taşınma problemleri çözülüyor. Bunun yanı sıra, en kısa süre de yeni evlerine insanlar nakliyat firması kapsamında taşınabiliyor. En önemlisi de profesyonel nakliyat hizmetleri sayesinde, taşınmanın çilesi ortadan kalkıyor.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat da bütün faaliyetler birbirinden avantajlı olarak gerçekleşmektedir. Bu kapsamda sigorta işlemleri, ücretsiz ekspertiz hizmeti ve daha fazlası bütün işlemler, ihtiyaçlara yöneliktir. En önemlisi de nakliyat organizasyonunun son aşamasında gerçekleşen ev düzeni mobilya yerleştirmesi, sizlere çok fayda sağlayacaktır. Özellikle bu ev düzeni konusunda çok şanslı olacağınız, şüphesizdir. Bu bağlamda nakliyat faaliyetlerinin çok avantajlı olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları kapsamında, fiyatlar değişmektedir. Bu kapsamda yol mesafesi, taşınacak eşyaların listesi ve sigorta işlemlerine göre fiyat belirlenmektedir. Buna bağlı olarak belirlenen fiyat, daima kalite standartlarına göredir. Bundan dolayı ekonomik bazda fiyatlar oldukça uygundur. Fiyatları detaylı öğrenmek için uğur nakliyat firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere uygun ve nitelikli bir hizmet sunmak, temel ilkemizdir.

Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Nakliyat sektöründe sıklıkla tercih edilen Evden Eve Taşımacılık Firmaları ile eşyalar zamanında taşınıyor. Zamanında taşınan eşyalar, muazzam bir şekilde yeni konuta yerleştiriliyor. Özellikle çok hassas bir tutum ile taşınma operasyonunu gerçekleştiren ekipler, eşyalarınızın zarar görmesini engelliyor. Bu sayede eşyalarınız her nereye taşınırsa, güvenle ve huzurla taşınıyor. Güvenli hizmeti sunan uğur nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyor.

Nakliyat operasyonlarında daima müşteri odaklı çalışılıyor. Buna bağlı olarak müşteri memnuniyeti de yüksek tutulmaktadır. Özellikle müşteri talep ve istekler doğrultusunda çalışıldığını belirtmek isteriz. Bununla beraber müşteri memnuniyeti sayesinde, başarılı bir nakliyatın yürütüldüğü de elzemdir. Sizler de bu başarılı nakliyat faaliyetleri ile yeni konutunuza taşınabilirsiniz. Unutmayın ki profesyonel nakliyat hizmetleri kapsamında ki bütün işlemler sizleri mutlu kılacaktır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Vizyon ve misyon kuralları kapsamında yürütülen şehirlerarası evden eve nakliyat ile sizler de avantajlı olacaksınız. Bu şehirlerarası nakliyatlar kapsamında eşyalar, ülkemizin bütün şehirlerine ve ilçelerine güler yüzlü bir hizmet ile taşınıyor. Diama güven ve garanti kapsamında taşınan eşyalar, sorunsuz bir şekilde evlere ulaşıyor. Özellikle kırılabilir eşyalara özen gösterilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü yol mesafesi ne kadar uzun olursa risk o kadar artacaktır.

Eşyalarınız önlemler alınarak, güvenle yeni adresinize ulaşıyor. Özellikle eşyalarınız bir başka şehre taşınırken birçok önlem alınmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi için alınan önlemlerin başında ilk olarak, paketleme ve araç sabitleme bulunuyor. Bu önlemler kapsamında eşyalar detaylı paketlenerek, araçlara sıkıca sabitleniyor. Bunun yanında sigorta işlemleri de önlemler kapsamında alınan bir faaliyettir. Bu faaliyet kapsamında birinci sınıf sigortalar ile eşyalar korunuyor. Buna bağlı olarak, sizlere uğur nakliyat olarak, Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde de avantajlar sunuyoruz.

Hizmet Özellikleri
 • Yükleme boşaltma dahil sigorta
 • Ücretsiz ekspertiz hizmeti
 • Ev taşımalarda profesyonel paketleme hizmeti
 • Mobilyaların demontaj ve montajı tarafımızca ücretsiz yapılır
Fotoğraf Galerisi

1978’den beri taşımacılık faaliyetleri sürüdün Uğur Nakliyat firması evden eve nakliyat konusunda geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile taşımacılık hizmetlerinde kusursuz bir hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ev eşyası taşıması konusunda kendini ve sektörü sürekli yenilik katan bir nakliye firmasıyız. Merkez yönetim ofisi sancaktepe’de bulunan firmamız Türkiye’nin bir çok ilinde şubesi ile taşımacılık faaliyetleri kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Sektörde adını sıkça söz ettiren firmamız geçmişten geldiği gibi geleceğe de her daim adından söz ettirmektedir.

Sıkça Sorulanlar
Evden eve nakliyat neler kapsar?

Ev taşımaya karar verip, bir nakliye şirketi ile anlaşma yapıldıysa, nakliye şirketi şunlar yapar.
Taşıma personeli
Nakliye aracı
Mobilya sökülmesi
Mobilya montajı
Kırılacak ve giyim eşyaların paketlenmesi
Yeni evde tüm eşyanın taşınma ve yerleşimi

Evden eve nakliyat sigortası neyi kapsar?

Nakliyat sigortasının 3 farklı kapsamı var

Emtia nakliyat sigortası; herhangi bir yükün karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu üzerinde nakli vasıtalar ile bir yerden bir yere taşınması esnasında oluşabilecek hasar ve zararların karşılanma sigorta türüdür. (Araç kaskolarına dahil edilerek yapılan sigortadır)

Yurtiçi taşıyıcı sorumluluk sigortası; Üçüncü şahsılara ait ürünlerin yurtiçinde karayolu ile taşınması esnasında poliçenin kapsamı içerisinde yer alan maddelerin kapsamı dahilinde oluşabilecek hasarları ve zararların karşılanmasında yapılan sigorta türüdür. (Her taşınan yük için sigorta poliçesi yapılan sigortadır)

Yükleme Boşaltma hasarları sigortası; Her hangi bir yükün bir yerden bir yere yurtiçi ve yurtdışı nakli araç ,yükleme ,yük boşaltma esnasında oluşabilecek hasar , hırsızlık, zararların karşılanması yapan sigorta türdür, Evden eve nakliyat kapsamında giren tek sigortadır. Ev eşyalarınız taşınması yükleme ve boşatma dahilinde olan tek emtia nakliyat sigortasıdır. Bu sigortayı her acente yapmamakla birlikte her firmaya da yapılmamaktadır. Uğur Nakliyat firması 2017 yılında beridir Koç Sigorta aracılığı ile bu sigortayı yapmaktadır. (Yıllık yapılan yük sigortasıdır poliçeye bağlı olarak 3 şahsılara yapılmasına gerek yoktur. Sigorta poliçesi örneği istenilmeli.)

Evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız taşıma hizmeti almadan önce mutlak suretle sigorta poliçenin bir örneğini isteyin

Evden eve nakliyat kaç TL?

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak olan eşyanın oda sayısına ,paketleme ,taşıma personeli ve taşınacak olacak mesafeye göre belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı net bir fiyatı yoktur. Ev taşıma fiyatı öğrenmek için şirketimizin çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz evden eve nakliyat kaç tl için 7/24 fiyat vermektedir.

Evden Eve Nakliyat’ta UETDS yük bildirimi nedir?

Uetds nedir; Ulaştırma takip ve denetim sitemi kanun yönetmeliğine bağlı olarak faaliyet gösteren tüzel ve gerçek kişilerin faaliyetleri doğrultusunda U-ETDS bakanlığınca yönetmenliği gereğince belirlenen verilerin kamu kurumları ve kuruluşları ile veri paylaşmasıdır.

Ev eşyası ,ofis eşyası taşımacılığı yapan gerçek ve tüzel kişilerin UETDS veri bildirmek zorunluluğu vardır.

Uetds veri girme nasıl olur; tüzel veya gerçek kişin edevlet.gov.tr üzerinden kaydı olması gerekmektedir. Edevlet üzerinden kaydı olan gerçek ve tüzel kişilerin Ulaştırma bakalığı sayfası altında YÜK BİLDİR sekmesinden yük girişlerini yaparak UETDS kaydı yapabilirler. Uetds kayıtların taşıma süresi başlangıçı tarihi itibariyle en fazla 6 saat içerisinde yük bildirimi yapabilir.

Evden eve nakliyat nedir; kelime anlamı ibareti ile bir evden başka bir eve nakliyat hizmettir. Evden eve nakliyat hizmeti verebilmek Ulaştırmak bakanlığına ait K-3 yetki belgesine sahip olunması gerekiyor. K-3 belgesi nedir; Ulaştırma ve altyapı bakanlığı (UAB) tarafınca vergi mükellefi olan tüzel ve gerçek kişiler ev ofis taşımacılığı faaliyeti yapılması için verilen belge türüdür. Bu belgeyi gerçek kişilerin alabilmesi çok kolayken şirketlerin alması biraz daha zordur. K-3 belgesi olmadan evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar korsan niteliği taşımaktadır. Bir firmanın K belgesi olmadığını edevlet.gov.tr üzerinden taşıt kartı ve firma yetki belgesi sorgulayabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Kredi kartına vade farksız taksit fiyatı
Anlaşmalı tüm banklarla yapmış olduğunuz nakliye hizmeti 4, 6, 8 taksite bölebiliriz.

Teklif Formu

  ETİKETLER:
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  MRS. Tuğba
  MRS. Tuğba
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.