Asansörlü Ev Taşıma

03.06.2021
261
Asansörlü Ev Taşıma

Köklü ve kurumsal bir firma olan Uğur Nakliyat sizlere profesyonel asansörlü ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Tüm nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi asansörlü ev taşıma konusunda da uzman bir şekilde hizmet vermekteyiz. Modernleşme ve yenileşmeye önem veren firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerinde aktif olarak kullanmaktadır. Yeterli sayıda son teknoloji ürünü asansörlü araçları temin edip neredeyse tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde kullanmaktayız.

Asansörlü ev taşıma normal ev taşımacılığa göre daha pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Asansörlü araçlar olmadan yapılan taşımacılık işleminde eşyaları indirip çıkarmak saatlerce sürmektedir. Çünkü eşyaları personeller taşır. İnsan gücüyle yapılan taşımacılık makine gücüyle yapılana göre çok daha uzun sürmektedir. Özellikle binada asansör yoksa ya da asansör kullanımına izin yoksa taşımacılık işlemi çok daha uzun sürmektedir. Asansörlü ev taşıma hizmeti kısa sürede taşımacılık işleminin bitmesini sağlar.

Asansörlü ev taşıma hizmeti aynı zamanda eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Eşyaların binadaki asansör kullanmadan taşınması durumunda personeller tarafından merdiven aracılığıyla taşınır bu da eşyaların duvara çarpma, çizilme gibi riskleri beraberinde getirir. Ayrıca personellerin eşyaları düşürme gibi bir riski de asansörlü taşıma hizmetinden yararlanılmadığı takdirde çok yüksektir. Bu sebeple asansörlü ev taşıma hizmeti eşyaların güvenliği açısından büyük önem taşır.

Asansörlü Ev Taşıma Nasıl Gerçekleşir?

Asansörlü ev taşıma nasıl gerçekleşir? sorusu merak edilen bir konudur. Asansörlü ev taşıma hizmeti, yukarı aşağı doğru hareket eden asansörlü vinçlerle gerçekleşir. İlk önce binanızın dışından evin uygun olan penceresine bir platform yerleştirilir eşyalar geniş bir bölmeye yerleştirilir ve eşyalar pencereye çıkarılıp indirilir. Asansörlü ev taşıma araçları taşıma işlemini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ev taşıma işleminiz kısa bir süre içinde güvenle taşınır.

Asansörlü ev taşıma fiyatları normal taşımacılığa göre biraz daha fazla pahalıdır. Firmamız, sizlere uygun fiyatlı asansörlü ev taşıma hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli, hızlı ve ekonomik bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.