Asansörlü Nakliyat

04.03.2021
1.938
Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

İçindekiler

Asansörlü Nakliyat hizmeti alarak taşınma işini sıkıntısız bir şekilde bitirmeye hazır mısınız? İşte bu hizmeti size sunmak üzere çalışma yapan Asansörlü Nakliyat Firması Uğur Nakliyat olarak biz hazırız.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları yapılan işte taşınacak eşyanın çokluğuna göre farklılık göstermektedir. Asansörlü Taşımacılık günümüzde en çok tercih edilen taşıma sistemlerinden biridir. Bu alanda profesyonel hizmet sunan firmalar arasında fiyat farklılığı da bulunmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları belirlenirken alınacak olan taşımacılık işinin hassas bir şekilde ve planlı olarak yapılması etkili olmaktadır. Taşınma işini uzman çalışma ekibi ile planlı bir şekilde size sunacak olan Uğur Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat ile Güvenli Taşımacılık

Taşınmaya karar veren biri için veya yük taşımacılığına ihtiyaç duyanlar bu konuda hızlı ve güvenli hizmet sunan firmalarla iletişim kurarlar. Taşımacılık firmaları eşyaları taşırken asansörlü taşıma hizmetini kullanırlar.

Asansör sistemi ile eşyaların taşınması çok daha güvenli bir taşıma hizmeti alınmasını sağlamaktadır. Asansörlü nakliyat taşınacak eşyaların özellikle yüksek katlı binalardan indirilmesi ve yine yüksek katlara çıkarılmasında kullanılır. Bunun yanında eşyaların çok ağır olması durumunda da asansörlü taşımacılık hizmeti ne ihtiyaç duyulur.

Çalışanların eşyaları çıkarmakta zorlanacakları üst katlara asansör sistemi kurularak hazırlanan bu sistem ile çok kolay bir şekilde taşıma hizmeti gerçekleştirilir. Bu sistem alanında uzman bir ekip tarafından kurulmalı ve kullanılmalı.

Asansörlü Nakliyat Fiyatlarının Belirlenmesi

Asansörlü Nakliyat hizmeti sunulacaksa bunun için öncelikle bu sistemin kurulması için ve güvenliğinin sağlanması için uzman bir ekibin bulunması gerekmektedir. Bu ekip tarafından kurulan asansör sistemi ile eşyalar hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Asansörlü Taşımacılık hizmetinde belli bir fiyat belirlenmektedir. Bu fiyatın belirlenmesinde taşınacak olan eşyanın sayısı etkili olmaktadır. Bunun yanında eşyaların taşınacağı kat sayısının da önemi bulunmaktadır.

Çok yüksek katlı binalarda asansörün kurulumu çok daha zor olacağı için Asansörlü Taşımacılık Fiyatları da buna göre farklılık gösterecektir. Taşınma işlerinde asansörün tercih edilmesi eşyaların çok daha hızlı taşınmasını sağlayacaktır. Ayrıca bu sistem ile taşınan eşyalar zarar görmeyeceği için bu taşımacılık sistemi çok daha fazla tercih edilmektedir.

Anadolu yakası asansör fiyatı400 TL + KDV
Avrupa yakası asansör fiyatı400 TL + KDV
Hizmet Özellikleri
 • Asansör nakliyat sadece tek kurulum için geçerlidir
 • Beşinci katta kadar fiyatlar geçerlidir.
 • Taşıma kapasitesi 400 kilogramdır.
 • Cephe asansördür, her acıya kurulmaz
 • Taşıt üzerinde kurulum yapılır.
 • Asansör taşıt ölçüleri 240x250x450
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Asansörlü Taşıma Güvenilir mi?

Ev eşyası taşımasında asansörlü taşıma güvenlidir. Gerekli tedbirler alınması durumunda minimum hata ile taşıma gerçekleşir.

Asansörlü Taşımayı Neden Tercih Etmeliyim?

Asansörlü taşıma nakliye fiyatlarına artı olarak ek maliyet oluşturur , ancak bu maliyetleri eşyalardaki deformasyondan en aza indirir. Aynı zamanda asansörlü nakliyat ile taşıma yapılınca taşıma süresini kısaltılır.

Bize Sorabilirsiniz
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  MRS. Tuğba
  MRS. Tuğba
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.