Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat

30.06.2021
393
Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Yaz aylarının gelmesiyle taşınma işlerinde hızlı bir artış meydana gelmektedir. Ev ve işyerlerinin kolay ve zahmetsiz bir şekilde taşınabilmesi için nakliye firmalarına çok ihtiyaç vardır. Eyüpsultan evden eve nakliyat, bu nakliye firmalarından biridir. Her türlü taşınma konusunda gerekli donanıma sahip olarak hizmet verilmektedir. Bu hizmetler arasında, Eyüpsultan asansörlü nakliyat ta vardır.

Asansörlü taşıma, yüksek binalardan eşyaları indirmek için oldukça faydalıdır. Bu sayede, fazla zahmete girmeden, yüksek binanın balkon ya da camından ağır eşyalar asansör sayesinde güvenle indirilmektedir. İnsan gücünün her yere yetmediği durumlarda asansör gibi araçlar çok faydalı olmaktadır. Her binanın yük asansörü bulunmamaktadır ve insanlara ayrılan asansörler yük taşımaya uygun değildir.

Bir eşyanın toparlanarak paketlenmesi, taşınılacak duruma getirilmesi oldukça zahmetli bir süreçtir. Eşyanın taşınması, nakil yapacak araca yerleştirilmesi hep insan gücü ve maliyet isteyen işlerdir. Bu işlerin üstesinden gelmek çok zordur. Bu zahmetin neticesinde ihtiyaçtan dolayı nakliye sektörü doğmuştur. Nakliye firmaları tamamen müşteri odaklıdır. Firmalar,  müşteri memnuniyetini göz önüne alarak çalışmaktadır.

Eyüpsultan evden eve nakliyat, işinin uzmanı ekiplerle ve kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir.  Her eşya itina ile taşınmaktadır. Eşyaların gideceği adrese kadar götürülerek nakliye elemanlarınca yine aynı şekilde taşınarak paketlerinden sökülmektedir. Her eşyanın taşınması özenle yapılmaktadır. Eyüpsultan evden eve nakliyat, sadece şehir içi nakliyat değil, şehirlerarası nakliye işlerini de yapmaktadır.

Nakliye Şirketlerinde Sigorta

 Günümüzde pek çok şey sigorta kapsamındadır. Eyüpsultan evden eve nakliyat taşınacak eşyaları sigortalatmak konusunda titiz davranmaktadır. Sigorta işlemi gerekli bir işlemdir. Taşınan eşyaların başına gelebilecek risklere karşı sigortalı olmaları, eşya sahibinin daha huzurlu olmasını ve nakliye firmasının güven vermesini sağlamaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir nakliye sektörü sigortalı eşya taşımaktadır.

Sigorta kanununa göre, nakliye yapan aracın başına herhangi bir şey gelmesi durumunda, eşyalar zarar görürse firma bundan tamamen sorumludur. Eşyanın taşınması sırasında personelin dikkatsizliği sonucu bir eşya zarar görürse,  bundan yine firma sorumludur. Yolda olası bir kaza, araçta oluşabilecek bir yangın, doğal afetler hep sigorta kapsamındadır. Sigorta yapılan eşyalar, güven içinde nakledilmekte ve müşterinin kafası rahat etmektedir.

Sigorta konusuna dikkat eden nakliye firmalarına müşteriler gözü kapalı güven duymaktadır. Karşılıklı duyulan güvenle stressiz bir şekilde nakliye işi yapılmaktadır. Müşteri odaklı çalışan nakliye firmaları, başarılarını sağladıkları güvene ve disipline borçlulardır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, profesyonel bir ekiple her geçen gün daha iyi hizmet verilmektedir. Sürekli göç alıp veren Eyüpsultan ilçesinde nakliye firmalarına çok iş düşmektedir.

Yıllardır sektörde olan nakliye firmamız, müşteri odaklı olarak daha uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir. Hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Nakliye firmaları da bu konuya çok önem vermekte ve her türlü riske karşı taşınan eşyaları sigortalayarak korumaktadır. Sigorta güvencesi nakliye firmalarının en önemli unsurlarından biridir.

Nakliyat Firmalarıyla Çalışmanın Maliyeti

Nakliye firmalarıyla çalışmak masraflı gibi görünse de aslında sanıldığı gibi değildir. Kişiler kendi imkânlarıyla taşınmak istediklerinde, zahmeti çok fazladır. Eşya çok değilse, kendi imkânıyla taşınmak zor değildir fakat bir ev dolusu eşyayı taşımak hiç kolay değildir. Eşyaların sökülüp paketlenmesi, taşıyacak insan gücü, nakliye yapacak aracın tutulması hep masraf gerektirmektedir.

 Ayrıca taşınan kişinin gireceği stres ve yorgunluğu da hesaplamak gerekir. Eşyanın gideceği yere sağlam ulaşacağı ise garanti değildir. Bütün bunlar göz önüne alındığında Eyüpsultan evden eve nakliyat gibi firmalar, müşteriler için ilaç gibidir. Stres yorgunluk, telaş, eşyaların nakliye firmasına verilmesi sayesinde yerini huzura ve güvene bırakmaktadır. Bütün eşyanın sorumluluğu artık nakliye firmasına aittir.

Nakliyat firmaları, taşınmaların arttığı dönemlerde yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Eyüpsultan şehirlerarası nakliyat konusunda da müşterilerini mağdur etmemektedir. Bir şehirden başka bir şehre gönül rahatlığıyla eşyalar nakledilmektedir. Profesyonel bir ekip ve ekipmanla çalışılmakta ve verilen ücret buna fazlasıyla değmektedir. Nakliye firmaları sayesinde eşyaların nakil süreci güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir.

Eşyanın toplanıp taşınması, taşıyacak aracın bulunması, gerekli insan gücünün temini oldukça zor ve maliyetlidir. Kendi çabalarıyla taşınmak isteyen insanlar sigorta gibi güvencelerden yoksundurlar. Ayrıca asansör kiralama işi de ayrı bir masraftır. Bütün bunlar dikkate alındığında Eyüpsultan evden eve nakliyat masraflı değildir.

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.