Avcılar Evden Eve Nakliyat

15.04.2021
5.316
Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Avcılar evden eve nakliyat, 1978 yılında taşımacılık sektöründe sizlere standartların üzerinde hizmet veren bir taşımacılık firmasıdır. Firmamız her zaman sizlere güvenli, kaliteli ve hızlı bir hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bizlere göre öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Bizler müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için çalışmalarımızda hassasiyete ve dikkate önem veriyoruz. Türkiye’nin her bir noktasına mesafeleri önemsemeden eşyalarınızı en güvenli şekilde alanında uzman personellerimiz, geniş araç filolarımızda bulunan mükemmel araçlarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile taşıyoruz.

Öncelikle sizlere özel ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Eksper personelimiz ilk olarak bulunduğunuz konuma gelir ve eşyalarınızı keşfe çıkar. Eşyalarınız ilk olarak incelenir ve eşyalarınızın boyutlarına uygun geniş araç filolarımızdan araç seçilir. Seçilen aracın eşyalarınızı taşıyacak kapasitede olması önemsenir. Ardından siz değerli müşterilerimizin belirlediği tarihte taşıma işlemleri başlatılır. İlk olarak taşıma günü aracımız, personellerimiz ve ekipmanlarımız ile bulunduğunuz adrese geliyoruz. Eşyalarınızı taşınma esnasında gelebilecek herhangi bir zarardan korumak için taşıma işleminden önce paketliyoruz. Personellerimiz eşyalarınızı özel ambalajlarımızla dikkatli bir şekilde özen göstererek paketler.

Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından temiz, geniş ve ferah aracımızın içerisine taşınıyor. Eşyalarınız dikkatli bir şekilde aracımızın içerisine taşındıktan sonra aracımızın içerisine eşyalarınız büyük bir özenle yerleştiriliyor. Eşyalarınız aracımıza taşındıktan sonra eşyalarınız yeni adreslerine doğru yola koyuluyorlar. Eşyalarınız yolculuk esnasında hiçbir hasar görmeden yeni adresleri ulaştırılıyor.

Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştıktan sonra ilk olarak aracın içerisinden çıkarılıyor ve dairenizin içerisine kadar taşınıyor. Eşyalarınız dairenin içerisine kadar taşındıktan sonra eşyalarınız paketlerinden arındırılıyor ve kurulumları gerçekleştiriliyor. Eşyalarınızın kurulumları gerçekleştirildikten sonra sizlere hiçbir hasar görmeden teslim ediliyor. Firmamız 36 yılın bizlere kattığı tecrübe ile siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Avcılar evden eve nakliyat olarak, sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.Hattın diğer ucunda hizmet verebilmek için sizleri bekliyor olacağız.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Parça Eşya Taşıma

Komple ev taşıma hizmeti kadar sık ihtiyaç duyulmasa da bazı durumlarda parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Uğur nakliyat, Avcılar parça eşya taşıma hizmetinde de vermiş olduğu diğer hizmetlerde olduğu gibi profesyoneldir..

Parça eşyalarınızı sizin için eşyalarınızın cinsine ve boyutuna uygun bir şekilde paketleyerek; dikkatli bir şekilde, eşyalarınız için en uygun araçlara yerleştiriyoruz. Ve oldukça kısa bir süre içerisinde transferini sağlıyoruz. Avcılar parça eşya taşıma fiyatları komple ev taşıma fiyatlarına göre oldukça düşüktür. Bu yüzden rahatlıkla parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz!

Avcılar Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Avcılar parça eşya taşıma fiyatları, eşyaların sayısına ve ebatlarına göre belirlenmektedir. Ağır eşyaların taşınması ya da çok sayıda eşyanın taşınması fiyatın artmasına neden olmaktadır. Uğur Nakliyat, Avcılar parça eşya taşıma hizmetinizi oldukça makul fiyata gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlayan firmamız maddi olarak da sizleri zora sokmamayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız!

Sıkça Sorulanlar
Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nakliyat firması seçerken, iyice araştırılmalı. Firmanın korsan olmaması; kurumsal olması, sigorta yapması gibi etkenlere dikkat edilmeli. Müşteri yorumları okunarak, kaliteli hizmet verildiğinden emin olunmalı.

Parça Eşya Taşıma Ne Kadar Sürer?

Parça eşya taşıma hizmetimiz, 1 ya da birkaç saat sürmektedir.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.