İstanbul Konya Evden Eve Nakliyat

11.06.2021
258
İstanbul Konya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Konya Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

İstanbul Konya arası avantajlı nakliyat çözümleri sunmaktayız. Firmamızdan evden eve nakliyat hizmetleri almaya karar verdiğiniz takdirde müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz. İlk olarak sizinle bir taşınma günü belirlenir. Sonrasında sizden taşınacak eşyaların listesi istenir. Bu liste doğrultusunda sizlere uygun bir fiyat teklifi sunulur. Fiyatta anlaştığınız takdirde evinize ücretsiz eksper gönderilir. Eksper eşyalarınızın hangi malzemelerle ambalajlanacağına ve hangi araçlarla taşınacağına karar verir. Evinize ve eşyalarınıza uygun bir iş listesi hazırlar. Taşınacağınız gün uygun geniş araçlarımızla bulunduğunuz konuma gelip taşınma işlemine başlarız.Eşyalarınızı önce özenle paketleyip koliliyoruz sonra geniş araçlara yerleştiriyoruz.

Eşyaları araçlara taşıma aşamasını son teknoloji ürünü asansörlü araçlarla gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü araçlar sayesinde eşyaların taşıma süresi saatler sürecekken dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir. Asansörlü araçlar eşyaların daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Asansörlü araçlarla eşyaların güvenlik riski neredeyse 0’dır.
Yeterli sayıda asansörlü araçlara sahip firmamız şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sırasında asansörlü araçları aktif olarak kullanmaktadır.

Eşyalarınız geniş araçlarımıza yerleştirildikten sonra yeni evinize yerleştirilmek üzere yola çıkıyoruz. Eşyalarınızı dikkatli bir şekilde evinizde belirlediğiniz şekilde yerleştiriyoruz. Şehir içi taşımacılıkta olduğu gibi şehirler arası taşımacılıkta da kendini kanıtlamış firmamız başarılı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. İstanbul’dan Konya’ya eşyalarınız uzun yol şoförleri ile sorunsuz bir şekilde taşınır. Şehir içi ve şehirler arası tüm nakliye hizmetlerimizi nakliye sigortası kapsamında gerçekleştiriyoruz. Uzman personellerimiz ile eşyaların güvenliğine son derece dikkat edip gerekli her detaya özen göstermekteyiz. Güvenilir profesyonel bir nakliyat firması ile anlaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Konya Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

İstanbul Konya evden eve nakliyat hizmetlerimiz şunlardır:

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Sigortalı nakliyat
  • Asansörlü nakliyat
  • Parsiyel eşya taşıma
  • Eşya paketleme
  • Monte, demonte

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.