Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

02.07.2021
909
Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Memnuniyet odaklı çalışmayı misyon edinmiş olan firmamız Sancaktepe evden eve nakliyat işlerinizde tercih edebileceğiniz en iyi firma olacaktır. Hızlı çözümler ile taşınma işlemleriniz esnasında karşılaşabileceğiniz sıkıntıları bertaraf eden bir ekip, konforlu bir taşınma işlemi için sizlerin yanındadır. Garantili, Hızlı, Güvenilir, Ambalajlı, Asansörlü ve sigortalı bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz yerden alıyor, sizlerin yeni yaşam alanlarına yerleştiriyoruz.

Profesyonel bir taşınma işlemi için bugüne kadar edinmiş olduğumuz tecrübeleri sizlere yansıtıyor ve kusursuz bir taşınma işlemi ile sizlerden ayrılıyoruz. 

Eşyalarınızın sökülmesinde görevli uzman mobilyacılar değerli eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden işlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar. Sökülen mobilyalar tüm aparatları muhafaza edilerek sorunsuz bir biçimde yeni yerlerinde montaj işlemi bitene kadar uzman kadromuzun koruması altında olacaktır. Sancaktepe evden eve nakliyat firmalara arasında yer alan firmamız ile gönül rahatlığında bir taşınma işlemi sizleri bekliyor olacak.

Elbiseleriniz için özel olarak tasarlanmış elbise taşıma kutuları ile elbiseleriniz ütüleri bozulmadan yeni yerlerine asılıyor olacaklardır. Piyano, vitrin, konsol, masa gibi büyük ebatlara sahip eşyalar kaliteli ambalajlama ile çizilmelere ve hasarlara karşı koruma altına alınarak taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da Sancaktepe asansörlü nakliyat firmaları arasında firmamız sizlerden gelen memnuniyetler ışığında gücüne güç katmaktadır. Günümüz gelişen teknolojilerini yakından takip eden firmamız asansörlü taşımacılık konusunda tüm ekipmanlara sahiptir. Asansörlü taşımacılık taşınacak eşyalar ve taşıma yapılacak mekân açısından pek sayıda artılara sahiptir. Eşyalar zarar görmeden yüksek katlara çıkarılmakta aynı zamanda bina içerisinde eşya taşımanın sebep olacağı hasarlar engellenmektedir.

Taşınmak Hiçbir Zaman Bu Kadar Kolay Olmadı

Eğitimli eleman kadrosu, titiz çalışma, kapsamlı paketleme ve hijyen kurallarının tam olarak uygulandığı firmamız ile taşınmak hiç bu denli kolay olmamıştı diyeceksiniz. Siz değerli müşterilerimizin içinde bulunduğu stersi önceden tahmin ediyor ve sizlere konforlu bir taşınma işlemi sunmak için her şeyi önceden planlıyoruz.

Müşterilerimizin tatmini bizim için en önemli kriterdir. Sancaktepe şehir içi nakliyat firmaları arasında müşteri memnuniyeti en yüksek firma olma gayemiz sizlerden gelen güzel geri dönüşler ile gerçekleşmektedir. Piyasada yükselmek için doğru, dürüst ve kaliteli hizmetin bir ayrıcalık değil bir zorunluluk olduğunun bilincinde olan firmamız asla kaliteden taviz vermeden yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Zaman hepimiz için en önemli geri döndürülemez bir olgudur. Bazı firmalar sırf iş kaçırmamak adına sizlere yoğun olmalarına rağmen eşyalarınızı taşıyabileceklerini söylerler ancak iş günü geldiğinde bir sürü aksaklıklar ortaya çıkar. Sancaktepe evden eve nakliyat firması olan bizler ise her müşterimizi özel kabul eder ve zamanlamamızı müşterimize göre yaparız. Kalite hiçbir zaman tesadüf olmamıştır.

Şehirlerarası Nakliye İşlerinize Talibiz

Bizlerden hizmet talep etmeniz durumunda;

İşinde uzman ekspertizlerimiz keşif işlemi için sizin uygun gördüğünüz zaman diliminde sizleri ziyaret ederek eşyaların listesini çıkarır.

Uygun planlama ve koordinasyon ile eşyalarınız hassasiyetlerine göre belirlenir.

Taşınma günü eşyaların cinsine göre özel olarak ambalajlama işlemi gerçekleştirilir.

Sökülmesi gereken mobilyalar büyük titizlik ile sökülür.

Eşyalar uygun kapasitede araçlara belirlenen sırayla yüklenerek kusursuz taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Türkiye’nin tüm şehirlerinden tüm şehirlere hizmet veren kadromuz Sancaktepe şehirlerarası nakliyat firmaları arasında işini profesyonel olarak yapan bir firma olarak sizlere hizmet vermektedir. Şehirlerarası taşımacılık, tecrübe gerektiren bir iştir. Bu konuda hizmet alacağınız firmanın tecrübelerini dikkate almadan yapacağınız anlaşmalar sizleri hüsrana uğratabilir. Bu konuda yıllardır hizmet vermekte olan firmamız çok sayıda başarılı taşınma işlemine imzasını atmıştır. Sizlerden gelen övgüleri dikkate aldığımız gibi şikâyetleri de titizlikle değerlendirerek bir daha yaşanmaması için gerekli tüm önlemleri almaktayız.

Geniş servis ağıda sahip firmamız ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebiliyor olmamız kuruluşumuzdan bu yana dek yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarımız sonucunda edinmiş olduğumuz tecrübeler sayesindedir. Sancaktepe evden eve nakliyat firmaları içerisinde taşınanların sadece eşyalar olmadığının bilincinde olan kadromuz eşyalarınıza verdiğiniz değerlerin farkında olarak sizlere hizmet verecektir.

Şehirlerarası taşımacılık yapacak olan araçlarımızın bakımları yolda sorun yaşanmaması için aksatılmadan yapılmakta olup bu konuda oldukça hassas davranılmaktadır. Eşyalarınızın zamanında yerlerine ulaşmasında araç faktörünün önemini görüyor ve ona göre tedbirler alıyoruz. Bizlere emanet etmiş olduğunuz eşyalarınız sizlere teslim edilene dek gözbebeğimiz olacaktır. Sancaktepe evden eve nakliyat firmaları arasında üst sıralara yerleşmemiz ve aynı sektörde çalışmış olduğumuz diğer firmalardan açık ara farkla sıyrılmış olmamız yapmış olduğumuz kaliteli hizmetlerin bir sonucudur. 

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.