Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

14.06.2021
248
Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

İnsanların kimi zaman kendi istekleri ile kimi zaman ise zorunlu olarak ikamet ettikleri noktadan başka bir yere taşınması gerekebilir.  Bu kimi zaman bir iş, kimi zaman ise yer değiştirme isteği nedeniyle olabilir. Ancak her ne şekilde olursa olsun, taşınma işi insanlara maddi ve manevi külfet demektir. Özellikle İstanbul gibi mega kentlerin farklı ilçelerine göç olayı çok fazla olmaktadır. Zeytinburnu bu ilçelerden biridir ve haliyle Zeytinburnu evden eve nakliyat firmalarının yoğun olarak bulunduğu bir ilçedir.

Çarpık kentleşmenin en çok yaşandığı şehirlerden biri olan İstanbul; Türkiye’nin çeşitli yerlerinden, hatta farklı ülkelerden yerleşmek için gelen bir çok insana kucak açmış bir şehirdir. Zeytinburnu ilçesi, İstanbul’un 14. İlçesidir. İlçe, 1960 yılına kadar Fatih ilçesine bağlı iken, göçlerin fazla olması nedeniyle nüfus beş kat artmış ve 1957 yılında kendi başına bir ilçe olarak kabul edilmiştir.

Zeytinburnu İlçesi Nakliye Firmaları

Zeytinburnu; E 5 karayoluna sınırda bir ilçedir. İlçe bir anlamda İstanbul’un dışarı açılan bir penceresidir. Buna bağlı olarak,  bölgede bulunan halkın yarısı yabancı kökenli, diğer yarısı ise yurdun çeşitli bölgelerinden yerleşen halktan oluşmaktadır. Yerli halkın çok az bulunduğu ilçede göç olayına paralel olarak nakliye hizmetinin de yoğun yaşandığı görünmektedir.

Zeytinburnu evden eve nakliyat firması denilince akla ilk olarak firmamız gelmektedir. Çünkü ilçedeki yoğun göç olayı, kaliteli nakliye hizmeti gerektirmektedir. Bunu da ancak, firmamız aracılığıyla almak mümkündür. Bizim işimiz müşteri odaklı çalışmak ve sonucunda hizmet sonunda memnun kalınmasını sağlamaktır.

Zeytinburnu İlçesinde Firmamızın Sunduğu Nakliye Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız Zeytinburnu şehir içi nakliyat firmaları arasındaki haklı yerini sunduğu kaliteli hizmete borçludur. Ekip ruhu ile çalışan firma elemanlarımızın tamamı işinde uzman kişilerdir. Profesyonel ve yenilikçi yaklaşımla hareket eden firmamız, nakliye hizmetini en son yeniliklerden yararlanarak gerçekleştirmektedir.

Sunduğumuz hizmetlerin içerisinde sadece şehir içi taşıma yapmamaktayız. Zeytinburnu şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmalar arasında da firmamız önder firma konumunu korumaktadır. Hizmetin gerektirdiği tüm kuralları yerine getiren firmamız, özverili bir şekilde çalışarak farklı şehirlere nakliye işini, zamanında ve hatasız olarak yapmaktadır. İletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Farkıyla Firmamız

Nakliye, özellikle çok katlı binalarda ve çarpık kentleşmeye maruz kalmış bölgelerdeki dar yapılarda çok zor olmaktadır. Büyük eşyaların ve elektronik olanların taşınma sırasında zarar görmesi olasılığı yüksektir. Bunun yanında, bina içleri ve merdivenlerde de hasar olabilmekte ve bina sakinleri rahatsız edilebilmektedir. Haliyle, hem müşteri hem de başkaları mağduriyet yaşayabilmektedir.

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları arasında saygın yerimizi korumamızdaki bir diğer önemli etken ise eşyalarınıza en küçük zarar gelmeden ve en kısa zamanda nakliyesini sağlayabilmemizdir. Bunun için yenilikçi firmamız, uygun ortamlarda nakliye işini asansörlü sistem ile yapmaktadır. Böylece, hem nakliye çok daha kolay yapılmakta hem de zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyede Eşyaların Sigortalanması Önemli midir?

Firmamız, ekspertiz ile tüm eşyaları belirlemekte ce müşteri isteği doğrultusunda hepsini sigortalamaktadır. Bunun için ödenecek ücret, eşyaların mahiyeti ve yoğunluğuna göre ve en uygun fiyat avantajı ile sunulmaktadır. Nakliye yapılırken, tüm eşyalar uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir.

Özellikle şehirlerarası yolların durumu göz önüne alınarak, bu malzemeler en uygun olarak temin edilip, ambalajda kullanılmaktadır. Ancak, yine de olası bir kaza anında oluşabilecek en küçük hasarın bile, müşterilerimizi mağdur etmemesi çok önemlidir. Kişiler için maddi ve manevi değeri olan tüm eşyalar bu nedenle firmamızca sigortalanmakta ve böylece bir anlamda tedbir alınarak, müşteriye en azından maddi kaybı iade edilmektedir. Bu da Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkımızı göstermektedir.

Firmamızda Nakliye Hizmeti Ücretleri Uygun mudur?

Firmamızın önceliği, müşterinin memnun kalmasıdır. Bu, firmamıza olan güveni ve saygınlığını artıran en önemli unsurdur. Bu nedenle firmamız için ücret konusundan önce güven konusu gelir. Bizi arayan ve bizimle çalışmak isteyen her müşteriyi kazanmak isteriz. İlk olarak, eşyaların ön değerlendirmesini yaparak yaklaşık bir maliyet belirleriz.

Daha sonra müşterinin istediği ekstra hizmetleri dinleriz. Sigorta, depolama ya da evde montaj hizmeti dışındaki farklı hizmetler için bir ücret sunarız. Sunduğumuz bedel müşteri için en uygun şekilde belirlenen ücrettir. Bunun sonucunda belirlenen hizmetleri yerine getiririz. Böylece Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalardan, ücret avantajı ile de ayrılırız.

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.