İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

22.04.2021
695
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Uğur Nakliyat olarak İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul ve İzmir nüfusun yoğunluğu fazla olan, yerleşim yeri olarak insanlar tarafından en çok tercih edilen illerimizdir. Şehirler arası hizmet veren firmamız İstanbul- İzmir arası taşımacılık işlemini yoğun olarak gerçekleştirmektedir. Uzun yıllar boyu nakliyat sektörünün içinde olmamız ve şehirler arası taşımacılık hizmetini sıklıkla vermemiz sebebiyle İstanbul İzmir arası taşımacılık işlemimizi profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Ve taşınma işlemimizi 1 gün içinde tamamen bitirmekteyiz. Taşınma mesafesi uzadıkça nakliyat sırasında çıkabilecek problemler artmaktadır. Bu yüzden şehirler arası taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız profesyonel ve deneyimli bir firma ile anlaşmanızı öneririz. Bazı firmalar şehirler arası taşımacılık hizmetini fazla gerçekleştirmemektedir. Dolayısıyla firmanın fazla tecrübesi yoktur ve uzun yol taşımacılığı hakkında yeterli bilgiye sahip olmayabilir. Bu da eşyalarınızı riske atmak demektir. Uzun yol taşımacılık işleminizi gerçekleştirecek firmayı iyice araştırarak seçmelisiniz!

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uzun mesafede taşımacılık kısa mesafeye göre daha pahalıdır. Yeni yolların yapılmasıyla mesafe her ne kadar kısalmış olsa da, yapılan bu kısa yollar için yüklü bir miktarda para ödenmektedir. Bu sebeple İstanbul İzmir Evden eve nakliyat eskisine göre daha ucuz değildir.

İstanbul İzmir nakliyat fiyatları merak edilen bir konudur. Fiyatlar, taşınacak eşyaların sayısına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca firmamız bazı durumlarda veya istenildiği takdirde eşyalarınızın pratik ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak amacıyla asansörlü vinç kullanmaktadır. Asansörlü vinç, taşınma sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Asansörlü araçlarımızı şehirler arası taşımacılık hizmetimiz sırasında da kullanmaktayız. Asansörlü nakliyat fiyatları normal taşımacılığa göre daha pahalıdır. Aşağıdaki tabloda İstanbul İzmir arası asansörlü ve asansörsüz nakliyat fiyatlarını oluşturduk.

İstanbul- İzmir Evden Eve Nakliyatİstanbul- İzmir Nakliyat Fiyatlarıİstanbul- İzmir Asansörlü Nakliyat Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı800 – 1.200 ₺1200-1400 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.200 – 1.300 ₺1400- 1600 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı1.300 – 1.600₺1600- 1800 ₺

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.