Ataşehir Evden Eve Nakliyat

21.04.2021
464
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

İçindekiler

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’un Ataşehir’den başka semtlerine taşınılması ve Ataşehir’e taşınılması konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Ataşehir civarı, yerleşim yeri olarak oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu sebeple taşınma işlemleri yoğun olarak gerçekleşir. Buna bağlı olarak bölgede nakliyat şirketlerinin sayısı çok fazladır. Fakat Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak farkımızı ortaya koymuş bulunmaktayız.

Bizimle Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti alma konusunda anlaşmanız halinde bulunduğunuz eve ücretsiz eksper göndeririz. Eksper eşyaların cinsini, boyutunu ve sayısını inceler. Firmamız, taşınacak eşyalarınızın hacmine göre eşyalarınızı taşıyacak geniş araçları ve taşıma işlemini gerçekleştirecek personel sayısını belirler. Eşyalarınızın çeşidine ve özelliklerine göre en uygun paketleme malzemeleri seçilir. Ve taşınma günü tahsis edilen araçlar bulunduğunuz konuma gelir, personellerimiz eşyalarınızı uygun tekniklerle paketleyerek nakliye ekibi ile nakliye aracına yerleştirir. Ve eşyalarınızı yeni yerinize götürmek üzere yola çıkılır. Sizler de hem uygun fiyatlı hem de profesyonel ev taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Ofis Taşıma Hizmeti

Firmamız Ataşehir ofis taşıma hizmeti alanında da adını duyurmayı başarmıştır. Ofis taşımacılığı büyük bir özen gerektirir çünkü ofis eşyaları ev eşyalarına göre daha ağır, taşınması zor, sökme ve monte etme işlemleri gereken, şirkete ait önemli eşyalardır. Ataşehir ofis taşıma hizmetini sağlayan personellerimiz bu alanda oldukça deneyimlilerdir ve işlerini profesyonel olarak yapmaktadırlar. Ofis taşıma işlemi ev taşımaktan daha zor ve zahmetli olduğu için ev taşıma fiyatına göre biraz daha pahalıdır fakat firmamız ofis taşıma hizmetini oldukça makul fiyatlarla sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı amaçlayan firmamız fiyat konusunda da sizlerin beklentilerini karşılamaktadır.

Ataşehir Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması

Ataşehir sigortalı evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı hiçbir hasar görmeden taşımaya özen göstermekteyiz. Eşyalarınızı olası zararlara karşı güvence altına almaktayız. Taşınma işleminize başlamadan önce karşlıklı sigorta sözleşmesi imzalayıp yazılı olarak eşyalarınızın güvenliğini garanti altına almaktayız. Nakliyat hizmetimizi vermeye başladığımız andan itibaren eşyalarınız sigortalıdır. Taşınacak eşyalarınıza herhangi bir hasar gelmesi durumunda zararınız anında karşılanmaktadır. Ataşehir sigortalı evden eve nakliyat firmamız bölgedeki diğer nakliyat şirketleri arasında ön plana çıkmayı başarmıştır. Eşyalarınız bizimle güvence altındadır. Hiçbir şüphe etmeden eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz!

Fotoğraf Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Taşınma sırasında eşya paketleme ve ambalajlama işlemini kim yapmaktadır?

Taşınma sırasında eşya paketleme ve ambalajlama işlemini genellikle ev sahibi kendileri yapmaktadır. Fakat istenildiği takdirde bizler de bu işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma günü öncesi firmanıza kapora ödememiz gerekiyor mu?

Uğur Nakliyat olarak verdiğimiz tüm hizmetler karşılıklı güvene dayalıdır. Taşınma günü öncesi firmamıza kapora ödenmesi gerekmemektir. Fakat arzu ettiğiniz takdirde nakliyat ücretini peşin olarak da ödeyebilirsiniz

Bize Sorabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.