Başakşehir Evden Eve Nakliyat

24.05.2021
437
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak, insanların belirli bir yerden başka bir yere taşınması sırasında
eşyalarının transferini sağlamaktayız. Taşınma işlemi zor ve yorucu bir işlemdir. Bu sebeple günümüzde neredeyse herkes, taşınacağı zaman nakliyat firmalarından yardım almaktadır. Büyük ebatlı ya da ağır eşyaların taşınması için bu eşyaları taşıyacak güçte personeller ve belli bir taşımacılık sistemi olması gerekmektedir. Firmamız, kalifiye elemanları ve çağa ayak uyduran sistemiyle eşyalarınızı kolayca taşımaktadır! Taşımacılık sırasındaki gereksinimlerin hepsini profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Firmamız, vermiş olduğu kaliteli ve kusursuz hizmet sayesinde sektörde ön planda olmayı başarmıştır ve müşterilerin memnuniyeti sayesinde nakliyat sektöründe gittikçe gelişip büyümektedir!

Başakşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması

Başakşehir asansörlü evden ve nakliyat firması sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Taşınma sırasında asansörlü araçlarımızın kullanımı sizlere zaman kazandırmaktadır. Normalde saatler süren eşya yükleme indirme işlemlerimizi asansörlü araçlarımız sayesinde oldukça kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında asansörlü nakliyat eşyalarınızın hasar görmeden güvenle taşınmasına da oldukça katkı sağlamaktadır. Normalde bina asansörüne yükleyip ya da merdivenleri kullanarak taşıyacağımız eşyaları asansörlü vinç yardımıyla taşırız. Dolayısıyla eşyalarınızın binadaki duvarlara ya da yere çarpıp çizilmesi gibi riskleri sıfıra indirmiş oluruz. Asansörlü araçlarımız eşyalarınızı yukarı çıkarıp aşağı indirebilen bir sisteme sahiptir. Asansörlü araçlarımızdaki bir platform evinizin uygun bir penceresine yerleştirilir. Ve araçlarımızdaki geniş bir alana eşyalarınız yüklenerek evinize direk olarak taşınır. Böylece eşyalarınızın taşınması sorunsuz ve hızlı olarak gerçekleşmektedir.

Başakşehir Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması

Başakşehir sigortalı evden eve taşımacılık firması olarak sizlere yazılı bir sözleşme ile sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bizler taşınma sırasında eşyalarınızın en ufak bir hasar görmemesine özen göstermekteyiz. Bu sebeple eşyalarınızı uygun ambalajlar ile düzgünce paketleyip dikkatle taşımaktayız. Fakat taşınma sırasında karşılaşılabilecek her türlü tehlike ihtimallerine karşı da sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile önlem almaktayız. Eşyalarınızın taşınması sırasında, eşyalarınıza herhangi bir hasar gelirse büyük ya da küçük hiç farketmeden zararınız anında anlaştığımız sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Böylece eşyalarınızı garanti altına alıp sizleri mağdur etmemekteyiz. Sizler de güvenli ve kaliteli bir nakliyat firmasından hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz!

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Başakşehir evden eve nakliyat fiyatları eşyalarınızın boyutuna ve sayısına göre değişmektedir. Taşınmaya karar verdiğiniz zaman müşteri ilişkilerimiz ile irtibata geçip size özel fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizden eşyalarınız ve bulunduğunu ev ile yeni evinizin konumu hakkında bilgi almaktadır. Bu bilgilere bağlı olarak sizlere bir fiyat vermektedir. Nakliyat fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Fakat fiyat tekliflerini etkileyen bir çok etken olduğu için buradan net bir cevap vermek mümkün değildir. Yine de sizler için aşağıda ortalama bir fiyat tablosu oluşturduk.

Başakşehir Evden Eve NakliyatBaşakşehir Nakliyat Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı800 – 1.200 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.200 – 1.300 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı1.300 – 1.600₺

Fotoğraf Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Firmamız, 43 yıllık deneyime sahiptir ve kurumsaldır. Firmamızda çalışan tüm personellerimiz alanında uzman ve tecrübelidir. Firmamız gelişen teknolojiyi vermiş olduğu tüm hizmetlerde kullanarak çağa ayak uydurmaktadır böylelikle eşyalarınızın pratik ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız vermiş olduğu hizmetler ile nakliyat sektörünün önde gelen isimlerinden olmayı başarmıştır.

Nakliyat İçin Önceden Rezarvasyon Yaptırmak Gerekir mi?

Evet, nakliyat için önceden müşteri temsilcimizi arayarak ya da vermiş olduğumuz 7/24 whatsapp desteği ile rezervasyon yapıp, müşteri temsilcimizle beraber taşınma tarihini belirlemelisiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.