Sarıyer Evden Eve Nakliyat

15.06.2021
228
Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Bir eşyanın, insanın veya hayvanın bir noktadan başka bir noktaya götürülmesi işlemine nakliye denilmektedir. Nakliye işlemi hava, kara veya deniz yolu ile olabilir. Dünya üzerinde her an bir obje bir yerden başka bir yer götürülmektedir. Sarıyer evden eve nakliyat firmaları bu konuda oldukça tecrübe sahibidir. Bunun sebeplerinin başında uzun yıllardır bu sektörde olmaları gelmektedir. Firmamız ise adı geçen firmalar arasında tecrübe konusunda lider konumundadır.

Müşterilerimizin memnuniyetlerini ilk hedef olarak belirleyen firmamız bu konuda kendini sürekli yenilemektedir. Sarıyer şehirlerarası nakliyat firmaları içerisinde yer alan firmamız aynı zamanda yurdumuzun tüm illerine hizmet sağlamaktadır. İster zorunlu olsun, ister keyfi taşınma işi başlı başına zorluklar içermektedir.

Kendi imkânları ile taşınmak isteyen insanların yaşayabilecekleri zorluk ve sıkıntılar; Haftalar öncesinden hazırlıklara başlamak, Yapılan kolileri istiflemek ve Eşyaları taşımak için yardımcı bulmak.  Ayrıca Eşyalara hasar vermeden taşımaya çalışmak, Bedeni yaralanmalar veya sakatlıklara maruz kalabilmek Gibi birçok neden bulunmaktadır. Bu gibi sıkıntıların yaşanmaması adına faaliyetlerde bulunan firmamız siz değerli müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Teknolojik olarak gelişen her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de her geçen gün bir yenilik meydana gelmektedir. Sarıyer evden eve nakliyat şirketi olarak bizlerde bu yeniliklere ayak uydurabilmek için sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktayız. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak amacı ile sabit personel çalıştırmaktayız. Güler yüzlü ve hızlı çalışan personellerimiz işlerinde ehil olup her türlü sorun ve önerilerinize açıktır.

Kalitede Öncü Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliye işinde uzmanlık gösteren firmalar konu edilince akla ilk olarak Sarıyer evden eve nakliyat firmaları gelir. Aralarında bulunan bizim firmamız müşteri temsilciliği sistemini uygulayarak müşterilerimizin bize haftanın yedi günü yirmi dört saatinde ulaşabilmelerini hedefliyoruz. Böylelikle kurumsal niteliğe sahip olan şirketimize yapılan müracaatlar anında değerlendirmeye alınır ve müşteriye hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanır.

İrtibat sağlanan müşterimizin hangi gün ve saatte müsait olduğu tespit edilir. Belirlenen gün ve saatte uzman bir kadrodan oluşan ekibimiz belirlenen adrese gider. Burada müşteri ile görüşmeler yapan ekibimiz gerekli notlar alır. Adresteki eşyaların durumları, hassaslık dereceleri, binanın fiziki yapısı, dairenin kaçıncı katta olduğu, gidilecek adresin kaçıncı katta bulunduğu gibi detaylar not alınır.

Müşterimize sigorta sözleşmemiz okutularak her iki tarafın da imzalaması sonucu taşınma sözleşmesi yapılır. Daha sonra müşterinin sadece özel eşyalarını alması söylenerek adresten ayrılırlar. Taşınma günü geldiğinde Sarıyer asansörlü nakliyat yapan firmamız bina ile ilgili notlarından faydalanarak gerekiyorsa asansörlü aracını hazır bulundurur. Binanın etrafında araç için müsait bir yer varsa, balkondan eşyaların çıkarılması uygunsa ve müşterinin onayı varsı asansörlü taşımaya başlanır. Normal bir şekilde taşınmada merdivenlerden indirilerek dar koridorlarda eşyaların kırılıp hasar alma durumu söz konusu olabilir ve zaman olarak daha fazla vakit alabilir. Bu nedenle genellikle fiziki şartları olumlu olan binalarda taşınma işlemi günümüzde asansörlü olarak yapılmaktadır.   

Profesyonel Taşımacılıkta Sarıyer Evden Eve Nakliyat Şirketlerinin Rolü

Firmamız için tek düşünce ticari karlar elde etmek değil, müşteri memnuniyetidir. İnsan kazanarak aynı zamanda kazanç sağlamak şeklindeki düşünce ile yola çıkmış olduğumuz bu sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Sarıyer evden eve nakliyat firmalarına danışıldığında taşınma işleminin ne kadar kolay olduğu öğrenilecektir. Bu işi profesyonel anlamda yapan firmamız adeta bir kâbusa dönüşen taşınmayı sizin için kolaylaştırmaktadır.

Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren bir kadroya sahibiz. Eşyalarınız bizim gözümüzde sadece bir objeden ibaret değildir. Tespit edilen kırılma oranı yüksek eşyalar ile sizin için manevi değerleri yüksek olan eşyalar daha farklı bir şekilde taşınmaktadır. Bu eşyalar özel olarak yapılan havalı naylonlara sarılır. Daha sonra bir kat daha yumuşak bir bez veya battaniyeye sarılır. En son işlem ise büyüklüklerine göre ambalajlama yapılmasıdır.

Sarıyer şehir içi nakliyat denildiğinde ilk olarak akla bizim firmamızın gelme sebeplerinden birisi de eşyalarınıza gösterdiğimiz ihtimamdır. Gidilecek olan adresle ilgili daha önceden yapılan güzergâh çalışmasını da yine ilk biz gündeme getirdik. Eşyaların hasar almaması ve zaman bakımından en pratik olan yollar tercih edilerek hedef adrese hepsinin sağlam bir şekilde ulaştırılması planlanmaktadır.  Sarıyer evden eve nakliyat firmaları söz konusu olduğunda bizim firmamız her zaman bu konulardaki yenilikleri ile gündeme gelmektedir.

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.