İller Arası Nakliye

01.07.2021
255
İller Arası Nakliye

İller Arası Nakliye

İçindekiler

İller Arası Nakliye işlemi gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız profesyonel bir firma ile anlaşmalısınız. İller arası nakliye işlemi, işinin ehli ve sürece hakim kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü, iller arası nakliye işleminde eşyalar uzun süre yolda olacaktır. Ve eşyaların güvenliğinin sağlanması gerekir. Bunu da ancak tecrübeli ve uzman bir ekip gerçekleştirebilir.

İller arası nakliye hizmeti almaya karar verdiyseniz ilk önce taşınma planı hazırlayın. Taşınma öncesinde ve taşınırken yapmanız gerekenleri sıralayarak iş stresinizi azaltabilirsiniz. Öncelikle kriterlerinize uygun, güvenilir bir nakliye firması bulmak için araştırmalara başlayın. Sonrasında eşyalarınızı gruplandırıp paketleyerek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Taşınma firması araştırırken güvenilir bir firma olmasına çok özen gösterin. Eşyalarınızı görmeden sizlere net fiyat teklifi sunan firmalardan uzak durun. Güvenilir bir nakliye firması eşyalarınızın sayısını ve cinsini görmeden size net bir fiyat teklifi sunan. Firmayı aradığınızda ya eviniz ücretsiz eksper göndererek ya da eşyalarınızın fotoğraflarını isteyerek bir fiyat oluşturmalıdır. Bu şekilde hizmet sağlayan firmalara güvenebilirsiniz.

Günümüzde korsan olarak hizmet sağlayan bir çok nakliye firması vardır. Bu firmalardan uzak durmaya çalışın. Bir nakliye firmasının korsan olup olmadığını anlamanın en net yolu K3 yetki belgesini ve sigorta belgesini sormaktır. Günümüz resmi olarak hizmet veren her nakliye firmasında bu belgeler bulunmaktadır. Bu belgeleri bulundurmayan firmalar 2-3 taşıma aracı ile yasal olmayan yollardan nakliye işlemi gerçekleştirirler.

İller arası nakliye işleminde eşyaların güvenliği risk altında olacağı için sigortalı taşımacılık çok önemlidir. Dolayısıyla yasal olarak hizmet veren güvenilir firmalar ile anlaşmanız en önemli etkendir. Firmamız, eşyalarınızın güvenliğine maksimum düzeyde özen göstererek sigorta garantisiyle hizmet sağlamaktadır.

Ekonomik İller Arası Nakliye

İller arası nakliye hizmeti şehir içi nakliye hizmetine göre daha pahalı olarak gerçekleşir. Gidilen yol mesafesi uzadıkça taşınma ücreti artmaktadır. Müşteri odaklı hizmet veren firmamız, sizlere her konuda memnun kalacağınız hizmetler sağlamaktadır. Sizleri hiçbir konuda zor durumda bırakmadan, üzmeden taşıma işlemlerimizi sağlamaktayız. Bu sebeple piyasayı araştırıp, en uygun fiyat tekliflerini sizlere sunuyoruz..

43 yıldır hizmet veren kurumsal ve köklü yapısıyla hem güvenli hem de ekonomik taşıma işlemleri sağlayan firmamız taşınma hizmeti alacak kişiler için büyük avantaj olacaktır. Firmamızdan iller arası nakliye hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.