İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

04.06.2021
975
İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İçindekiler

İstanbul merkezli firmamız şehir içi ve şehirler arası olarak Türkiye’nin her köşesine hizmet vermektedir. Kurulduğumuz tarihten itibaren her zorluğun ve engelin üstesinden gelerek hizmet alanlarımızı genişlettik. Sürekli gelişerek ve yenilenerek büyüme sağladık. Köklü ve kurumsal yapıya sahip firmamız oturmuş hizmet sistemi ve güçlü personel kadrosuyla ulaşılması zor her noktaya kolay ve profesyonel bir şekilde ulaşım sağlayıp kaliteli nakliyat hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Firmamız İstanbul Adana evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Aklınıza gelebilecek tüm nakliye hizmetlerini İstanbul Adana arasında uzman kadromuzla profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat, eşya depolama gibi nakliyat kapsamında her türlü hizmeti sağlıyoruz. 43 yıldır hizmet vermemizin sağladığı tecrübe ve birikimle işimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Adana evden eve nakliyat alanında başarılı işlere imza atmış firmamız uygun fiyatlı hizmet sağlamaya da özen göstermektedir. Şehir içi nakliyat işlemleri şehirler arası nakliyat işlemlerine göre biraz daha maliyetlidir. Fakat firmamız sizleri üzmeyecek bir rakam teklif etmeye özen göstermektedir. İstanbul Adana nakliye fiyatları konusunda net bir şey söylemek zordur. Fakat sizler için ortala bir fiyat listesini aşağıda oluşturduk.

Ev Taşımaİstanbul- Adana Nakliyat FiyatlarıAsansörlü Nakliyat Fiyatları
1+1 Ev Taşıma1000 – 2.000 ₺1.200 – 2.200₺
2+1 Ev Taşıma2.000 – 2.500 ₺2.200- 2.700 ₺
3+1 Ev Taşıma2.500 – 3.000 ₺2.700 – 3.200₺
Ofis Taşıma3.000 ₺3.200₺

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.