Vinçli Taşımacılık

05.05.2021
502
Vinçli Taşımacılık

Vinçli Taşımacılık

İçindekiler

Firmamız, 1978’den beri evden eve nakliyat çözümleri sunmaktadır. Kurulduğumuz tarihten itibaren sürekli kendimizi yenileyerek ve gelişerek büyüme sağlamaktayız. Müşteri odaklı çalışma prensibimizle, müşterilerin istek ve şikayetlerini ön planda tutarak hizmetlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Firmamız; modern hizmet anlayışını benimsemiş, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firmadır. Son teknoloji ürünü vinçli araçları hizmetlerinde ilk ve en aktif şekilde kullanan evden eve nakliyat firmasıyız. Vinçli taşımacılık sayesinde eşyalarınız, pratik, hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Eşyaların taşınma işleminde insan gücü yerine makine gücü kullanılmaktadır.

Vinçli Taşıma Nasıl Gerçekleştiriliir

Taşıma işlemi; vincin bir platformunun evin uygun bir penceresine yerleştirilip, aşağı yukarı hareket eden bir sistem ile indirilip çıkarılmasıyla gerçekleşir. Dolayısıyla eşyalarınız kısa bir süre içerisinde ve daha güvenli bir şekilde taşınır. Vinçli taşımacılık sırasında eşyaların güvenlik riski yok denecek kadar azdır.

Günümüzde vinçli araçlarla taşımacılık işlemi; nakliyat sektörüne büyük fayda sağlamıştır. Bu hizmet sayesinde hem nakliyat personellerinin işi kolaylaşmış hem de insanların evden eve nakliyat hizmetini tercih etme oranı artmıştır. Her açıdan avantaj sağlayan vinçli taşımacılık hizmetini sizlere profesyonel bir şekilde, uygun fiyat teklifleriyle sunmaktayız.

Vinçli Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul merkezli evden eve nakliyat firmamız, vinçli taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. İstanbul şehir içi ya da şehirler arası olarak istediğiniz her zaman vinçli taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Araçlarımız 18. kata kadar çıkmaktadır. İster taşınma işlemi için ister de kiralık olarak vinçli araçlarımızdan yararlanabilirsiniz. Vinçli araçlarımız; saatlik, günlük, aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Türkiye’nin her yerinden bu hizmetimizden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve randevu oluşturmak için, web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ekonomik Vinçli Taşımacılık

Vinçli taşımacılık, günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Yüksek katlı binaların artmasıyla vinçli araçlarla taşımacılık hizmetine duyulan ihtiyaç artış göstermiştir. Binalarda asansör bulunmaması ya da asansörün yük taşımaya elverişli olmaması gibi faktörlere bağlı olarak da vinçli taşımacılık elzem hale gelmiştir. Bu gibi durumlarda, taşıma personellerinin yükleri merdivenlerden çıkarak taşımaları gerekir bu da bir hayli zor ve zaman alan bir işlemdir.

Bu noktada vinçli taşımacılık hizmetinin fiyatı merak edilmektedir. Vinçli araçlarla gerçekleşen taşımacılık işleminin fiyatı normal taşımacılık fiyatına göre büyük bir farklılık göstermez. Firmamız, sizlere piyasadaki en ekonomik vinçli taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Çok az bir fark ödeyerek avantajlı vinçli taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Foto Galeri

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.