Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

17.04.2021
529
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe siz değerli müşterilerimize standartların üzerinde bir hizmet sunar. 1978 yılından bu yana sizlere nakliyat sektöründe hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet veren firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlere verdiğimiz hizmetin devamlılığını amaçlıyor. Bizler için önemli olan her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için sizlere alanında uzman personellerimiz, geniş araç filolarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile sizlere standartların üzerinde bir taşıma imkanı sunuyoruz.

İlk olarak sizlere ücretsiz olarak eksper hizmeti veriyoruz. Eksper personelimiz bulunduğunuz konuma geliyor ve eşyalarınızı inceliyor. Eşyalarınızın boyutlarına göre eşyalarınızı kapsayabilecek bir aracı geniş araç filolarımızdan seçiyor ve sizlerin belirlediği tarihte de taşıma işlemine başlıyoruz. Eşyalarınız taşıma esnasında hiçbir hasar görmüyor. Eşyalarınıza taşınma esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı taşıma işleminden önce özel ambalajlarımızla paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme esnasında alanında uzman personellerimiz tarafından özenle paketleniyor. Paketlenme işleminin ardından eşyalarınız özel ambalajlarımızla özenle paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından sizlere tahsis edilmiş geniş ve ferah aracımızın içerisine taşınıyor. Eşyalarınız aracımızın içerisine taşındıktan sonra eşyalarınız yeni adreslerine doğru yola koyuluyor.

Eşyalarınız hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırılıyor. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman ilk olarak eşyalarınızın kurulumları gerçekleştiriliyor. Kurulumları gerçekleştirilen eşyalarınız hiçbir hasar görmeden sizlere teslim ediliyor. 43 yılın bizlere kattığı deneyim ve tecrübelerle siz değerli müşterilerimize standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz. Bahçelievler evden eve nakliyat olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hattın diğer ucunda hizmet verebilmek için sizleri bekliyor olacağız.

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti
Sıkça Sorulanlar
Paketleme Ve Ambalajlama Nasıl Yapılmaktadır ?

Paketleme ve ambalajlama eşyaların cinsine ve ebatına uygun malzemelerle, her tür eşyaya özel paketleme teknikleri uygulanarak yapılmaktadır.

Bir Taşınma İşi Ne Kadar Sürer?

Bir taşınma işi; şehirler arası 24 saat içinde, şehir içi bir kaç saat içinde gerçekleşmektedir.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.