Çatalca Taşıma Şirketleri

27.07.2021
240
Çatalca Taşıma Şirketleri

Çatalca Taşıma Şirketleri

İçindekiler

İstanbul’un Çatalca semtinde bulunan Çatalca evden eve nakliyat firmamız, sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri sağlamaktadır. Firmamız kendini sürekli yenileyerek çağa ayak uydurmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız günümüzde neredeyse tüm taşımacılık işlemlerini asansörlü araçlarla gerçekleştirmektedir. Taşımacılık işlemleri, asansörlü araçlar ile çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız bünyesinde irili ufaklı taşıma araçlarından oluşan 70 adet araç filosu bulunmaktadır. Çok sayıda ve çeşitli geniş araç filolarıyla ister şehir içi ister şehirler arası olsun 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sizin de bildiğiniz gibi İstanbul’da taşımacılık işlemi sıklıkla gerçekleşir buna bağlı olarak İstanbul merkezli çok sayıda taşıma firması bulunmaktadır. Firmamız, vermiş olduğu başarılı hizmetlerle bu firmalar arasında fark yaratarak sektörde lider konuma ulaşmıştır.

Çatalca taşıma şirketi olarak bir telefon uzağınızdayız, firmamıza 7/24 istediğiniz her vakitte ulaşabilirsiniz. Taşınma işleminin nereden nereye gerçekleşeceğini söylemeniz ve evinizin oda sayısını söylemeniz yeterli olacaktır. Sonrasında evinize ücretsiz eksper göndererek eşyalarınız incelenir ve evinize özel bir fiyat listesi çıkarılır. Fiyatta anlaştığımız takdirde ortak olarak belirlediğimiz tarihte bulunduğunuz konuma gelerek taşıma işleminizi gerçekleştiririz.

Çatalca Taşıma Şirketi Fiyatları

Çatalca taşıma şirketimiz sizlere en uygun fiyatlı hizmetleri sunmaktadır. Piyasadaki hem kaliteli hem de uygun fiyatlı taşıma hizmeti sunan firmalar arasındayız. Firmamız Çatalca taşıma şirketleri arasında en uygun fiyat seçeneklerini sunan firmadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeyerek memnun kalacağınız kaliteli hizmetler sunmaktayız. Dilerseniz taşıma hizmetimizi asansörlü araçlarla daha pratik bir şekilde vermemiz mümkün. Asansörlü araçlar ile gerçekleşen taşıma fiyatları 100-200 TL daha pahalıdır. Müşteri memnuniyeti odakla çalışan firmamız fiyat konusunda da sizlerin yanındadır. Sizleri hiçbir konuda mağdur etmeden memnun kalacağınız hizmetler sağlamaya çalışmaktayız. Sizler de avantajlı taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.