Kartal Evden Eve Nakliyat

16.04.2021
4.285
Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Kartal evden eve nakliyat olarak taşımacılık sektöründe siz değerli müşterilerimize standartların üzerinde bir kalitede hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı en güvenli ve en hızlı şekilde yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 43 yılın bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere standartların üzerinde bir hizmet veriyoruz. Firmamız için en önemli husus müşteri memnuniyetidir.Bizler müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz

Firmamız ilk olarak sizlere ücretsiz bir eksper hizmeti sunmaktadır. Eksper personelimiz eşyaların bulunduğu yere geliyor ve eşyalarınızı inceliyor. Eşyalarınız incelendikten sonra eşyalarınızın boyutuna uygun geniş araç filolarımızdan uygun aracı seçiyoruz. Sizlerle belirlediğimiz tarihte taşıma işlemine başlıyoruz.

Taşımacılık işlemi karşılıklı güven gerektiren bir işlemdir. Müşterilerimizin de en hassas olduğu noktalardan birisi eşyaların taşınma esnasında gelebilecek zararlardır. Belirlenen tarih geldiğinde ilk olarak taşınma esnasında eşyalarınıza gelebilecek zararları engellemek amacıyla eşyalarınızı özel ambalajlarımızla paketliyoruz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından büyük bir özen ve dikkatle paketlenip sarılıyor. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından temiz ve ferah aracımızın içerisine büyük bir özenle yerleştiriliyor. Eşyalarınız aracımızın içerisine yerleştirildikten sonra yeni adreslerine doğru yola çıkıyor. Eşyalarınız yolculuk boyunca personellerimizin kontrolündedir. Eşyalarınız hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırılır.

Aracımız yeni adresinize ulaştığı zaman ilk olarak eşyalarınız, aracınızın içerisinden dairenizin içerisine kadar büyük bir dikkatle taşınır. Eşyalarınız daha sonra paketlerinden arındırılarak kurulumları gerçekleştirilir.Eşyalarınız kurulumları gerçekleştirildikten sonra sizlere hiçbir hasar görmeden bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim edilir.

Kartal evden eve nakliyat olarak, 1978 yılından bu yana alanında uzman personellerimiz, geniş araç filolarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile sizlere geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet vermek için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Kartal evden eve nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nakliyat hizmetimizi sözleşmeli, sigortalı olarak yapmaktayız. Kartal evden eve nakliyat firması olarak sizlere en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Eşya taşımacılığında eşyalarınızın hasar görmemesi ve hasar görmesi durumunda zararınızın karşılanması en önemli unsurlardan biridir.

Firmamız sizlere hem kaliteli hem de ekonomik taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Vermiş olduğumuz her hizmeti kusursuz bir şekilde gerçekleştirip müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı hedeflemekteyiz. Yenileşmeye ve gelişmeye önem veren Kartal evden eve nakliyat firmamız asansörlü vinç kullanarak eşyalarınızı daha güvenli ve pratik bir şekilde taşımaktadır. Çağa ayak uyduran firmamız verdiğimiz hizmetlerde gelişen teknolojiyi kullanmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber müşterilerimiz nakliyat hizmetine gün geçtikçe daha da sıcak bakmaktadır. Zor ve ağır bir iş olan nakliyat işlemini nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirmektedirler. Sizler de Kartal nakliyat hizmeti almak istiyorsanız firmamız sizin için en doğru tercih olacaktır.!

Kartal evden eve nakliyat
Sıkça Sorulanlar
Taşımacılık Firmalarını Nereye Şikayet Edebilirim?

Tüketici haklarına şikayet edebilirsiniz.

Taşınmadan Önce Eşya Sahiplerinin Yapması Gereken Bir Şey Var Mı?

Sadece eşyalarınızı toplayıp düzenlemeniz. Ve yeni evinizin düzenine karar vermeniz yeterli olacaktır. Fakat, Ramazan ayının ilk iki haftası boyunca şehirler arası seyahat yasağı olduğu için taşınma izni almanız gerekmektedir.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.