Altunizade Evden Eve Nakliyat

30.06.2021
498
Altunizade Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Artan nüfusa bağlı olarak ortaya çıkan işsizlik, iş arayışına giren insanları büyük kentlere yönlendirmiştir. Bu durum da insanların bulundukları ortamdan başka noktalara göç etmelerine neden olmuştur. Haliyle nakliye hizmeti de daha önemli hale gelmiş ve bir çok yeni nakliye firmasının ortaya çıkmasına sebep olmuştur. İstanbul’un kalabalık semtlerinden olan Altunizade evden eve nakliyat açısından alternatifleri çok olan bir semttir.

Nakliye, sorumluluk gerektiren bir hizmettir. Bir anlamda vicdani duyguların profesyonel çalışmayla harmanlanması sonucu oluşan bir durumdur. Kişilerin eşyalarını emanet olarak kabul edip, alındığı gibi hasarsız bir şekilde istenilen noktaya teslim edilmesidir. Öncelik, müşteri memnuniyetidir. Tüm bu özelikleri ise Altunizade şehir içi nakliyat hizmeti sunan firmamızın sunduğu ayrıcalıklı hizmette bulmak mümkündür.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Araştırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kişilerin eşyaları kendileri için çok önemlidir. Çünkü bu eşyalar sayesinde hayatlarını idame ederler, bir çok eşya hayatlarını kolaylaştırır. Kimileri ise maddi olmasa da manevi değerleri olan hatıralarla dolu eşyalardır. Haliyle kişiler, taşınacakları yere bu eşyaları en sorunsuz şekilde taşıtmak isteyeceklerdir.

Bu nedenle taşıyıcı firmaları araştırırken çok özen gösterilmesi gerekmektedir. Firmalarda aranılan özellikler ise şunlar olmalıdır:

Nakliye firması güvenilir olmalıdır. Bunun araştırması yapılırken, daha önce nakliye hizmeti almış olan kişilerin yorumlarının olumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Nakliye firması, hizmeti aldığı ilk andan itibaren kapsamlı bir çalışmaya başlamalıdır. Bunun için firmanın ücretsiz ekspertizinden, ambalajlamanın nasıl olunacağına, kullanılacak teçhizattan, araca her konuda ayrıntılı bilgi alınmalıdır.

Firmanın işini ciddiye almasına dikkat edilmelidir. Özellikle Altunizade evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında firmamız, işinin ehli ve kaliteli hizmeti ile göz ardı edilmeyecek firmalardandır. Bunda, profesyonel çalışma ekibimizin katkısı büyüktür.

Nakliye olunacak tüm eşyaların sigortalanması, müşteri mağduriyetini önlemek açısından gereklidir. Bu nedenle firma arayışında, sigorta kapsamı içinde hizmet sunan firmalar tercih edilmelidir.

Altunizade İlçesinde Hizmet Sunan Firmamızın Hizmetleri Nelerdir?

Fatih; İstanbul’un tarihi açıdan en büyük zenginliklere sahip ilçelerinden biridir. Adını Fatih Sultan Mehmet’ten alan Fatih, tarihi bir yarımada üzerinde bulunmakta ve bünyesinde ünlü yedi adet tepeyi barındırmaktadır. Bu da, ilçeye ilgi artırarak, nüfus yoğunluğunun bu bölgede fazlalaşmasını sağlamıştır. Haliyle bölgede nakliye firmaları da hizmet sunmak için hızla artmıştır.

Altunizade evden eve nakliyat firmaları denilince akla ilk firmamızın gelme sebeplerinden biri, müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz hassasiyettir. Bizden aldığı hizmeti beğenen ve başka kişilere bizi öneren müşterilerimiz sayesinde bugünkü konumumuzdayız. Uzun zamandır hizmet veren firmamızın halen tercih edilmesindeki sebep, iş ciddiyeti ile sunduğumuz hizmetin ilgi görmesi ve bunun firmamızın prestijini artırmasıdır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Altunizade asansörlü nakliyat hizmeti sunan firma denilince akla ilk olarak firmamız gelmektedir. Çünkü en son teknolojik gelişmeleri hizmetine yansıtan firmamız, asansörlü taşımacılığın rahatlığının ve makine gücü ile taşımanın zaman tasarrufu sağladığının bilincindedir. Bu nedenle asansörle nakliye sunduğumuz hizmetlerin başında gelmektedir.

Altunizade evden eve nakliyat hizmeti sunan bir çok firma, klasik yöntemle nakliye yaparken, firmamız uygun olan her ortamda asansörlü taşımacılığa öncelik tanımaktadır. Binanın yapısının uygunluğunun yanında, dairedeki pencere ve kapıların büyüklüğü ve çıkarılabilme durumuna göre asansörlü sistemimiz uygulanmaktadır.

Depolama Hizmeti İle Eşyalarınızı Güvenle Saklayın

Firmamız; Altunizade evden eve nakliyat firmaları arasından sunduğu farklı hizmeti ile lider firmalar arasındadır. Nakliye işinin en özel hizmetlerinden biri olan depolama hizmeti, müşteri isteği doğrultusunda ve öncelikle müşteri ile görüşüp ön bilgilendirme yapılarak sunulmaktadır.

İstenilmesi halinde depolama alanı müşteriye gösterilmektedir. Firmamız tarafından yapılan planlama dahilinde,  eşyaların depolama alanına taşınana kadar herhangi bir hasar görmemesi sağlanmaktadır. Depoya alınan tüm eşyaların ise güvenle ve istenildiği kadar saklanması ve talep doğrultusunda depo alanından istenilen noktaya yeniden nakliyesi yapılmaktadır.

Firmamız; nakliye hizmetini yaparken, nakliyenin sadece basit bir taşımacılığı değil, kapsamlı bir hizmet olduğunun farkındadır. Bu nedenle, en güvenilir şekilde taşınması, saklanması firmamızın ilk önceliğidir. Profesyonel bir ekiple çalışan firmamızdaki tüm hizmetler, ustalıkla yapılmaktadır. Bu da hizmet kalitesini artırmakta ve firmamızın prestij kazandırmaktadır.

Müşteri memnuniyeti bizim hedefimizdir. Bunun için sunulan tüm hizmetler, müşteri odaklıdır. Tüm hizmetler, müşteri ile görüşmeler sonucunda ve bilgileri dahilinde yapılmaktadır. Bu da kişilere hizmetimiz konusunda şeffaflık sağlamaktadır. Ayrıca, Altunizade şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında da sunduğumuz kaliteli hizmet ile öncü firmalar arasında bulunmaktayız.

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.