Maltepe Evden Eve Nakliyat

22.06.2021
4.823
Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Maltepe evden eve nakliyat olarak sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. 43 yıldır taşımacılık hizmeti veren firmamız, nakliyat sektörünün önde gelen firmalarındandır.  Firmamız uzun yıllar boyunca sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle diğer firmalar arasında fark yaratmayı başarmıştır. Sizlerin kolay ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamak için gereken her şeyi düşünüyoruz. Maltepe nakliyat firması olarak Türkiye’nin her yerine taşıma hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı dikkatli bir şekilde prosedürlere bir şekilde taşıyoruz.

Firmamızın ana prensibi müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak hizmet vermekteyiz. Taşınma öncesi müşterilerimizin isteklerini dinleyip tüm nakliyat hizmetlerimizi bu istekleri dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin avantajlı bir hizmet alıp en ufak bir mağduriyet yaşamaması için gece gündüz çalışmaktayız. Firmamız sizlere sigorta garantili taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızı yaptığımız sözleşmelerle bizimle güvence altındadır! Taşınma esnasında eşyalarınızın en ufak bir hasar görmemesine çok dikkat ediyoruz. Fakat eşyalarınızın hasara uğraması söz konusu olursa, zararınız ne olursa olsun anında karşılanmaktadır. 

Maltepe evden eve nakliyat firmamızda işinde uzman personeller çalışmaktadır. Vermiş olduğumuz tüm nakliyat hizmetleri, hem kaliteli hem güvenli hem de ekonomiktir. Sizlere, taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Taşınma günü öncesinde eksper personelimiz bulunduğunuz eve gelir ve eşyalarınızı inceler. Eşyalarınızın ebatlarına en uygun aracı geniş araç filolarımızdan seçer. Taşınacağınız gün bu araçlarla bulunduğunuz konuma gelir ve taşınma işlemine başlanır. Eşyalarınız personellerimiz tarafından en kaliteli malzemelerle paketlenerek koliler içine yerleştirilir. Böylece eşyalarınıza zarar gelmesi önlenmiş olur. Firmamız taşınma sırasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesine özen göstermektedir. Eşyalarınızın paketleme işlemi bittikten sonra geniş araçlara dikkatli bir şekilde taşınır . Ve araçlarımız yeni evinize doğru giderek eşyalarınızın transferini gerçekleştirir.

Maltepe evden eve nakliyat; eşyalarınızı güvenle, kısa bir süre içerisinde ve ekonomik olarak taşımaktadır. Sizlere, tam anlamıyla memnun kalacağınız kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Firmamızdan hizmeti almayı düşünüyorsanız, müşteri ilişkilerimizi arayarak ya da vermiş olduğumuz 7/24 whatsapp desteği ile bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firması

Maltepe evden eve nakliyat hizmeti de veren sektörde lider konumda bulunan nakliye firmasıyız. Sizlere en güvenli ve kaliteli taşıma hizmetini sunmaya özen göstermekteyiz. Taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmemesine maksimum düzeyde dikkat etmekteyiz. Olası bir hasar durumu için eşyalarınız sigortalanmaktadır. Zararınız anında sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Eşyalarınızın paketlenmesi, sökülüp takılması ve taşınması için her alanda ayrı olarak, deneyimli personeller bulundurmaktayız. Personellerimiz işini profesyonel olarak gerçekleştirmektedirler. Eşyalarınız özel malzemelerle, eşya cinsinize uygun paketleme teknikleriyle ambalajlanmaktadır. Verdiğimiz asansörlü taşıma hizmeti sayesinde de eşyalarınızın kırılıp çizilmesi gibi olasılıklar neredeyse yok denecek kadar azalmaktadır. Güvenli nakliyat için gerekli her şeyi uygulamaktayız.

Maltepe evden eve nakliyat firması olarak şehir içine ve şehir dışına nakliye hizmeti vermekteyiz. Ev, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Çok sayıda hizmet veren firmamız sizlere en güvenli hizmeti sunmaktadır. Maltepe evden eve taşımacılık hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız istediğiniz her vakitte bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Sıkça Sorulanlar
Ekspertiz Hizmeti Nedir?

Ekspertiz hizmeti; Eksper personelin taşınma günü öncesi evinize gelerek eşyaları ve evi inceleyip size en uygun taşınma planını hazırlamasıdır.

Paketlemede Nelere Dikkat Edilmeli?

Paketlemede; kullanılacak malzemelerin kalitesi ve sağlamlığı çok önemlidir. Paketleme işlemi; Taşınacak eşyaların cinsine uygun malzemelerle, uygun paketleme teknikleri uygulanarak gerçekleştirilmelidir.

Bize Sorabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.