Nakliye Asansörü

21.04.2021
360
Nakliye Asansörü

Nakliye Asansörü

İçindekiler

Teknoloji, gelişmesiyle beraber nakliyat sektörüne de katkı sağlamıştır. Son yıllarda taşımacılık sektörüne büyük getirisi olan nakliye asansörleri üretilmeye başlanmıştır. Nakliye asansörü; taşıma işlemini çoğunlukla insan gücü yerine makine gücüyle gerçekleştirmeye yarar.

Eşyalar, personeller vasıtasıyla taşınacakken bir araca yüklenip taşınması sağlanır. İnsan gücü yerine makine gücünün kullanılması nakliyat gibi zorlu bir işlemi oldukça kolaylaştırmaktadır. Eskiden taşıma hizmeti, eşyaların güvenliği açısından büyük risk içerirken asansörlü araçlarla bu risk neredeyse 0a inmektedir. Asansörlü araçlar nakliyat sektörünün gelişmesine ve daha sık tercih edilmesine neden olmuştur. Günümüzde insanlar yük taşıyacakları zaman hiç düşünmeden profesyonel firmalardan hizmet almaktadırlar. Asansörlü araçlar ister ev taşımacılığı ister ofis taşımacılığı, komple ev ya da parça eşya taşıma olsun aklınıza gelebilecek tüm hizmetlerde kullanılmaktadır.

Nakliye asansörü eşyalarınızın, binanızın dışından evinize taşınmasını ve evinizdeki eşyaların bina dışından araca indirilmesini sağlar . Günümüzde yüksek katlı binaların sayısı oldukça artmıştır, ilerleyen zaman içinde daha da artacaktır. Bu binalara taşınma sırasında ya da taşınacağınız binada asansör bulunmaması gibi durumlarda nakliye asansörü oldukça avantaj sağlamaktadır. Asansörlü taşıma her zaman daha avantajlıdır. Hem zamandan kazanç hem de güvenli bir taşımacılık sağlar.

Asansörlü araçların evden eve nakliyat hizmetine katkıları bilinmektedir fakat son teknoloji ürünü olması sebebiyle yeni yeni kullanılmaya başlanmıştır ve çok az sayıda firmada bulunmaktadır. Firmamız bu noktada fark yaratmaktadır. Hem asansörlü hizmet veren firma olması sebebiyle hem de bünyesinde çok sayıda asansörlü araç bulunmasına bağlı olarak sektörde ön plana çıkmaktadır.

Bizler, firmamızın kurulduğu andan itibaren işimize büyük bir özen gösteriyoruz. Yenilikçi ve gelişim odaklı iş prensibimizle sürekli kendimizi geliştirerek ileriye gitmeyi hedefliyoruz. Teknolojiyi yakından takip edip çağa ayak uydurmayı prensip edinmiş firmamız hiçbir gelişmeden eksik kalmayarak sizlerin daha kaliteli hizmetler alması için uğraşmaktadır. Çağa ayak uyduran vizyonlu bir nakliyat firmasından hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Nakliye Asansörü Hakkında

Nakliyat asansörü binanızın dışından uygun bir pencereye yerleştirilir. Nakliyat Asansörleri geniş bir bölmeye sahiptir taşınacak eşyalar bu bölmeye yüklenir. Eşyaların yüklendiği bu geniş bölme nakliyat asansörünün sahip olduğu aşağı yukarı hareket eden sistemi ile yukarı çıkarılıp indirilir. Eşyalarınızın asansörlü araçlarla taşınması bu şekilde gerçekleşir. Asansörlü araçlarla yapılan nakliyat işlemi dakikalar içerisinde bitmektedir.

Asansörlü araçlar, eşyaların kısa yoldan zamandan kazanç sağlayarak taşınmasını sağlar. Nakliye asansörleri 3 metrenin altına kurulmaz ve en fazla 17.kata kadar çıkabilmektedir. Yüksek binalarda oturuyorsanız ve pratik bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız asansörlü nakliyat hizmetini mutlaka tercih etmelisiniz.

Asansörlü araçlarla her türlü eşya taşınabilmektedir. Maksimum taşınacak yük ağırlı ise 400 kg’dır. 400 kg’a kadar istediğiniz her eşyayı nakliyat asansörü ile taşımanız mümkün. Sizler de bu avantajlı evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Nakliyat Asansörü Fiyatları

Nakliyat asansörü taşıma hizmetini oldukça kolaylaştırıp avantajlı bir hale getirmektedir. Bu da asansörlü nakliyat hizmetinin daha pahalı gerçekleşmesini sağlar. Firmamız sizlere piyasadaki en düşük rakamları sunmaya çalışmaktadır. Asansörlü nakliyat fiyatları, merak edilen bir konudur fakat bu konuda net bir şey söylemek mümkün değildir çünkü ev taşıma fiyatları kişiden kişiye; taşınacak eşyaların özellikleri ve gidilecek yol uzunluğuna göre değişmektedir.

Asansörlü hizmet fiyatlarımız, asansörsüz gerçekleşen taşıma fiyatlarına göre 200 tl daha fazladır. Müşteri odaklı hizmet veren firmamız sizlerin fiyat konusunda da yanındadır. 200 tl fark ile işlerinizi çok daha pratik, kolay ve güvenli bir şekilde hallediyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.