Pendik Evden Eve Nakliyat

17.04.2021
404
Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Pendik evden eve nakliyat olarak 1978 yılından beri Türkiye’nin her bir noktasına güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Taşımacılık sektörünün esasında her zaman karşılık güven yer alır. Bizler karşılıklı güveni sağlamak adına siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Sizlere güvenli bir taşımacılık imkanı sunuyoruz.

Firmamız olarak öncelikle sizlere ücretsiz bir ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Eksper personelimiz ilk olarak bulunduğunuz adrese gelir ve eşyalarınızı inceler. Eşyalarınız incelendikten sonra eşyalarınızın boyutlarına uygun olarak geniş araç filolarımızdan eşyalarınızı kapsayacak bir araç tahsis edilir. Sizlerle belirlediğimiz günde ise aracımız bulunduğunuz adresin önünde yerini alır. Müşterilerimizin taşınma esnasında karşılaşabileceği zararlar her zaman kafaları kurcalar. Bizler firmamız olarak bunu önlemek amacıyla eşyalarınızı taşınma esnasında gelebilecek zararlardan koruyoruz. Öncelikle personellerimiz eşyalarınızı özel ambalajlarımızla özenle paketliyor. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından sizlere tahsis edilmiş ferah ve temiz aracımızın içerisine büyük bir özenle yerleştiriliyor. Eşyalarınız aracımızın içerisine yerleştirildikten sonra yeni adreslerine doğru yola çıkıyor.

Eşyalarınız yeni adreslerine güvenle ulaştırılır. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştıktan sonra eşyalarınız aracımızdan alınıp dairenizin içerisine kadar personellerimiz tarafından büyük bir özenle taşınır. Eşyalarınız yeni dairenizin içerisine taşındıktan sonra ilk olarak paketlerinden arındırılır ve kurulumları gerçekleştirilir. Kurulumları gerçekleştirildikten sonra eşyalarınız hiçbir hasar görmeden bizlere teslim ettiğiniz şekilde sizlere teslim edilir. Uğur Nakliyat olarak sizlere 36 yıldan beri nakliyat sektöründe güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hattın diğer ucunda hizmet verebilmek için sizleri bekliyor olacağız.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Uğur Nakliyat olarak gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız. Teknolojik gelişmeleri taşınma sistemine dahil ederek müşterilerimize pratik ve hızlı bir taşıma hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Binanızda asansör olmaması ya da merdivenlerin dar olması gibi durumlarda asansörlü nakliyata ihtiyaç duyulmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız kolayca taşınır. Eşyalarınız asansörlü bir vinç sayesinde taşınmaktadır. Vince bağlı bir platform bulunur bu platform dairedeki pencerelerden uygun olana yerleştirilir. Bu platform aşağı yukarı doğru hareket etmektedir. Eşyalarınız platforma yüklenerek yukarı çıkarılıp indirilebilmektedir. Eşyalarınız asansörlü vinç ile bu şekilde taşınır.

Son yıllarda binalar çok daha yüksek katlı olmaktadır. Pendik asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile dilediğiniz yere kolayca taşınabilirsiniz. Firmamız için müşteri memnuniyeti esastır. Bunun için araçların ve sistemlerin bakımı düzenli olarak yaptırılarak en iyi şekilde hizmet verilmektedir.

Sıkça Sorulanlar
Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?

Taşınma günü öncesi bizimle iletişime geçerek bizimle taşınma gününün tarihini belirlemeniz gerekmektedir.

Hangi Koşullarda Asansörlü Nakliyat Hizmeti Vermektesiniz?

Binanızda asansör bulunmaması, varsa asansörün kullanımına izin verilmemesi ya da merdivenlerin dar olması gibi durumlarda asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bunlar dışında talep ederseniz asansörlü nakliyat hizmetini her şartta alabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.