İstanbul Evden Eve Nakliyat

05.05.2021
388
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul evden eve taşımacılık, İstanbul nakliyat hizmetleri, İstanbul taşımacılık hizmetleri, İstanbul taşıma şirketi, İstanbul nakliyat şirketi

Uğur Nakliyat, 43 yıldır profesyonel İstanbul evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Köklü bir yapıya sahip firmamız sahip olduğu tecrübeler ve bilgi birikimleriyle alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Firmamızın merkezi İstanbul/ Sancaktepe’de bulunmaktadır. Nakliyat sektörünün giderek gelişmesiyle insanlar taşımacılık işlemlerinin tümünü kendileri değil de nakliyat şirketleri aracılığıyla yapmaktadırlar. Dolayısıyla nakliyat şirketlerinin sayısı oldukça artmıştır. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de taşımacılık alanında rekabet fazladır.

İstanbul, ülkenin en kalabalık büyük şehridir. Ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel sebeplerden sıklıkla göç alan bir şehirdir. Yurt içi ve yurt dışı bir çok insan İstanbul’u yaşam alanı olarak benimsemektedir. İstanbul’un yurt içinden göç alma sebebi daha çok ekonomiktir. İstanbul, iş hayatının yoğun olarak gerçekleştiği, çok sayıda şirketin bulunduğu bir şehirdir. İş imkanının fazla olması sebebiyle ülkede en çok göç alan şehir İstanbul’dur. Bu nedenle İstanbul’da nakliyat sektörü oldukça gelişmiş ve buna bağlı oluşan taşımacılık alanındaki rekabet nakliyat şirketlerini zorlamaktadır.

İstanbul’da yasal olarak hizmet veren çok sayıda taşıma şirketi olduğu gibi yasal yollarla hizmet vermeyen şirketler de bulunmaktadır. Yasal olmayan taşımacılar, yasal şirketlere göre biraz daha az ücret teklifi sunup acemi bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirirler. Sigorta yapmazlar ve eşyalarınız zarar gördüğü takdirde şikayet edeceğiniz kimse olmaz. Profesyonel olarak hizmet vermeyip şikayet edeceğiniz biri de olmadığı için nakliyat işlerinizi özensiz bir şekilde yapıp eşyalarınıza zarar verme olasılığı da yüksektir. Bu yüzden bu firmalardan uzak durup hizmet almamanızı tavsiye ederiz.

Taşımacılıktaki sıkı rekabetin önde gelen isimlerinde olmak kolay bir şey değildir. Fakat firmamız zoru başararak vermiş olduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamış ve müşteri kitlesini genişleterek sektörün önde gelen firması olmayı başarmıştır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul merkezli firmamız şehir içi ve şehirler arası İstanbul evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. İstanbul’da daha yoğun bir şekilde nakliyat hizmeti veren firmamız şehirler arası taşımacılık hizmetini de yoğun olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız tüm nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kalifiyeli personellerden oluşan Uğur Nakliyat bütün nakliyat hizmetlerini uzman bir şekilde vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini baz alarak hareket etmektedir. Hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayıp her geçen gün büyüyerek gelişmektir. Geniş araç filolarına sahip firmamız araçların kaliteli ve sağlam olmasına özen göstermektedir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız nakliyat alanındaki son teknoloji ürünü asansörlü vinci kullanmaktadır. Elimizdeki çok sayıda asansörlü araçlarımız sayesinde siz istediğiniz takdirde nakliyat hizmetimizi asansörlü araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü araçlar sayesinde taşınma işleminiz daha hızlı, pratik ve güvenli olmaktadır. Tüm araçlarımızın bakımı ve kontrolleri ise düzenli olarak yapılmaktadır.

Firmamızdaki personeller mesleki olarak kendini geliştirmiş ve çok sayıda deneyime sahip kişilerdir . Bütün nakliyat işlemlerinizi özenle ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat hizmetlerimizin tümünü sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Taşınma işlemlerine başladığımız andan itibaren eşyalarınızın başına gelecek her şeyden sorumluyuz. Anlaştığımız sigorta firması, eşyalarınızın herhangi bir hasara uğraması ya da kaybolması durumunda eşyanızın zarar bedelini anında ödemektedir.

Nakliyat hizmetini prosedürlere uygun bir şekilde büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat alanında gereken her ayrıntıyı düşünmekteyiz. Nakliyat hizmeti alan müşterilerimizi taşınma işlemleri bittikten sonra arayıp hizmetimizden memnun kalıp kalmadıklarını sorarak bir sorun olması durumunda gereken önlemleri alıp müşteri memnuniyetini arttırmaktayız.

Son derece özen göstererek verdiğimiz tüm bu nakliyat hizmetlerinde İstanbul’da ön plana çıkmayı başarıp sektörde lider konumunda bulunmaktayız. Sizler de Uğur Nakliyat’tan sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Fotoğraf Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.