Nakliye Firmaları

27.04.2021
432
Nakliye Firmaları

Günümüzde nakliye firmaları her zaman yüksek kalite standartlarında; hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyat hizmeti sunmak durumundadır!

Nakliye Firmaları

İçindekiler

Bir yerden bir yere taşınma ihtiyaçlarından doğan nakliye firmaları, günümüzde hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir. Profesyonel ekipler ile şehir içi ve şehir dışı tüm nakliye işlemleriniz için hizmet veriyoruz. İhtiyaca göre asansörlü taşımacılık alanında uzman ekiplerimiz ile yüksek katlardaki dairelere tüm eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşıyoruz. Özel ambalajlama sistemimiz ile eşyalarınızı paketliyoruz. Böylece eşyalarınızın herhangi bir çizik ya da darbe almasını önlüyoruz.

Nakliye Firmaları Fiyatları

Tüm nakliyat işlemlerinde ücretlendirme yol mesafesi ve eşyaların çokluğuna göre belirlenmektedir. Şehir dışı taşınmalarda yakıt masrafı artacağı için şehir içi taşımalarına göre daha fazla bir ücret tarifesi uygulanır. Eşyaların kapladığı yer ile kamyon büyüklüğü belirlendiği için eşya sayısı önemlidir. Firmamız, yüksek katlardaki dairelere eşya taşımacılığı sağlamak için asansörlü taşıma sistemi sağlamaktadır. Bazı apartmanlarda yük asansörleri varsa asansörlü taşımacılığa gerek kalmaz. Fakat olmaması durumunda eşyaların merdivenlerden taşınırken hasar görmemesi için asansörlü taşımacılık uygulanır.

 Eşyalar evlerde özel olarak ambalajlanır ve paketlenir. Sadece evden eve taşımacılık değil, ofis taşınmalarınızı da tam güvenlikli bir şekilde yapıyoruz. Ayrıca tüm taşınmalarda eşya listesi çıkarılır. Böylece kayıp eşya gibi durumların yaşanması engellenir. Taşınılan evde montaj işlemi gerektiren eşya varsa ekibimiz tarafından montaj işlemlerinizi halledilir. Eşyalara sigorta yaptırarak, bir kaza olması durumunda sigortadan mağduriyetinizi karşılayabilirsiniz.

Ekspertiz raporu sizi ve eşyalarınızı korumak için güvenlik önlemi olarak yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz ile kişiselleştirilmiş bir taşınma programı seçerek taşınma işlemlerini başlatabilirsiniz. Nakliye firmaları arasında uzman ekipler ve tecrübemiz ile tüm taşınma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştiriyoruz.

Nakliye Firmaları İle Nasıl Anlaşılır?

Nakliye firmalarının işlerini düzgün bir şekilde yürütebilmesi için iletişim en önemli unsurdur. Taşınılacak olan evin; açık adresi ve konumu tam bir şekilde iletilmelidir. Taşınılan ve taşınılacak olan dairenin kaçıncı katta olduğu mutlaka söylenmelidir. Binalarda asansör olup olmadığı belirtilmelidir. Eğer asansörlü taşımacılık kullanılacaksa, binanın dışının bu durum için uygun olup olmadığı belirtilmeli ve söylenmesi gerekiyor. Aksi halde taşınma sırasında beklenmedik sürprizler ile karşılaşılabilir. Nakliye firmaları, müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde anlayıp ona göre hizmet uygulayacaktır. Bu yüzden firmamız ile taşınmalarınızda tüm nakliye işlemlerinin gerekliliklerini yerine getirmek zorunludur. Kişiselleştirilmiş bir taşınma paketi almak istiyorsanız, beklentilerinizi net bir şekilde iletmelisiniz. Konuşulan her konu kağıt üzerinde de geçecektir.

Sıkça Sorulanlar
Nakliyat Firmaları Arasındaki Fiyat Farkının Sebebi Nedir?

Nakliyat firmalarının fiyatları; Firmaların sahip oldukları araçların sayısı, kalitesi ve özelliklerine, çalışan personellerin uzmanlık seviyesi ve sayısına, kullanılan paketleme malzemelerinin cinsi ve sağlamlığına göre değişmektedir.

Kaç Adet Taşıma Aracınız Bulunmaktadır?

Toplam 150 civarı taşıma aracımız bulunmaktadır.

Bize Sorabilirsiniz
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.