Şişli Evden Eve Nakliyat

15.04.2021
463
Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Şişli evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firmamız için önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bizler müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için her zaman çalışmalarımıza büyük bir özen gösteriyoruz. Türkiye’nin her bir noktasına sizleri memnun edecek şekilde kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı en uzak mesafelere hiçbir hasar görmeden taşıyoruz.

Firmamız olarak, öncelikle sizlere özel ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Eksper personelimiz ilk olarak bulunduğunuz konuma geliyor ve ardından eşyalarınızı inceliyor. Eşyalarınız incelendikten sonra geniş araç filolarımızdan eşyalarınızı kapsayacak boyutta bir araç tahsis ediliyor. Ardından sizlerle beraber bir taşıma planı hazırlıyoruz ve bir tarih belirliyoruz. Sizlerin istediği tarihte ise aracımız, alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz ve  son derece teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere geliyoruz.

Taşımacılık daima karşılıklı güven gerektirir.  Şişli evden eve nakliyat olarak sizlere yaptığımız işlerle gerekli güveni veriyoruz. Eşyalarınızı hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırıyoruz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman sizlere yararlı ve kaliteli hizmetler sunarak müşteri memnuniyetinizi artırmaktır. Müşterilerimizin taşımacılık esnasında eşyalarınıza gelebilecek zararlar en çok kafaları kurcalayan sorulardır. Bizler firmamız olarak eşyalarınıza taşınma esnasında gelebilecek zararları engelliyoruz. Eşyalarınızı taşıma işleminden önce özel ambalajlarımızla paketliyoruz. Paketlenme işleminin ardından, eşyalarınıza uygun özel araçlara yükleyip yeni evinize taşınması sağlıyoruz.

Şişli Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Kapsamında Gerçekleştirilen İşlemler:

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti: Firmamız ücretsiz olarak eksper hizmeti vermektedir. Eşyaların taşınacığı günden önce eksper evinize gelir. Taşınacak eşyalarınızın büyüklüğüne, hacmine, türüne ve eşyaların yerleştireleceği konuma bakarak, uygun bir taşınma planı hazırlar.

Eşya Ambalajlama Hizmeti: Teknolojik eşyalar, mobilyalar, mutfak eşyaları ve kıyafetler dahil olmak üzere tüm eşyalarınızı paketleyip çiziklere ve darbelere karşı korunmasını sağlamaktayız. Her eşya türüne ayrı olarak, en uygun paketleme tekniklerini uygulamaktayız.

Sökme ve Kurulum Hizmeti: Eski evinizdeki monte edilmiş eşyalarınızın sökümü ve yeni evinize monte edilmesi işlemleri tarafımızca profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Depolama Hizmeti: Ev taşıma işlemi sırasında ya da fazla olan eşyalarınızı firmamızın vermiş olduğu depolama hizmeti sayesinde güvenle saklayabilirsiniz. Depolarımız 7/24 kamerayla izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti: Eşyalarınız sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde, yazılı olarak garanti altına alınmaktadır. Taşınma esnasında eşyalarınıza herhangi bir hasar gelirse, zararınızın karşılığı anında karşılanmaktadır.

Sıkça Sorulanlar
Depolama İçin Sigorta Zorunlu mudur?

Evet, depolama işlemi için sigorta zorunlu olarak yapılmaktadır.

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Neden Farklıdır?

Gidilecek yolun uzunluğu, taşınacak eşyaların listesi ve sigorta işlemlerine göre fiyat belirlenmektedir.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.