Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

01.05.2021
637
Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

İçindekiler

Firmamız Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir. Kurumsal hizmet veren firmamız yıllardır Küçükçekmece bölgesinde verdiği başarılı hizmetlerle bilinmektedir. Firmamız Küçükçekmece civarında nakliyat hizmeti almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir firma haline gelmiştir. Küçükçekmece şubemizden şehir içi ve şehir dışı her bölgeye nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. En önemli hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Firmamızda hizmet alan herkesin aldığı hizmetlerden tam olarak memnun olmasını amaçlamaktayız. Hizmet sonrası en ufak bir şikayeti bile dikkate alıp gereken önlemleri almaktayız.

Öncelikle müşteri ilişkilerimiz ile birlikte taşınma gününü kararlaştırırsınız. Sonra evinize ücretsiz olarak eksper göndeririz, eksper evinizi inceleyerek bir iş planı yapar. Taşınma günü bu plana uyularak nakliyat hizmetlerimiz gerçekleşir. Taşımacılık hizmetimiz sırasında son teknoloji ürünü olan asansörlü araçlarımızı kullanmaktayız. Bu sayede eşyalarınız daha kolay ve pratik bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınızı büyük bir titizlik ve dikkatle taşımaktayız. Sizler de firmamızdan profesyonel bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece evden eve nakliyat

Taşınma Günü Öncesi Neler Yapılmalı?

Nakliyat firmaları eşya paketlemeye kadar her nakliyat işleminizi gerçekleştirmektedir. Sizlere bir iş düşmemektedir fakat taşınma günü öncesi eşyalarınızın toplanıp kolilenmesi işlemini gerçekleştirdiğiniz takdirde taşınmanız çok daha kısa sürecektir.

Önceden kendinize bir iş planı hazırlayıp buna uygun olarak evi temizleyip toplayabilirsiniz. Eşyalarınızı varsa kendi kutularına koyup eşyaların türüne göre gruplandırabilirsiniz. Böylece kırılacak değerli eşyalarınızı belirtip taşınmalarının daha özenli gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz tüm eşyalarınızı kutularına koyup kolileyebilir ya da sadece değerli eşyalarınızı paketleyebilirsiniz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükçekmce Evden Eve NakliyatKüçükçekmece Nakliyat Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı800 – 1.200 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.200 – 1.300 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı1.300 – 1.600₺

Fotoğraf Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Nakliyat Firmaları Oda Sayısını Neden Sormaktadır?

Nakliyat firmaları evinizin kaç oda ve salon olduğunu sormaktadır. Çünkü taşımacılık firmaları eşyalarınızın büyüklüğünü ve sayısını bu bilgilere göre tahmin edip, bulunduğunuz adrese eşyalarınıza uygun sayıda ve büyüklükteki araçlar ile gelmektedir. Ayrıca paketleme malzemelerinin sayısı ve büyüklüğünü de bu bilgilere göre temin etmektedir.

Nakliyat Sigortası Hangi Zararları Karşılar?

Nakliyat sigortası, taşınma işlemine başlanıldığı andan itibaren eşyalarınızın karşılaşabileceği tüm zararları karşılar. Eşyalarınızın darbe, kırılma , çizilme gibi her türlü hasara uğraması durumunda zararınızın bedeli anlaştığımız sigorta firması tarafından anında ödenir.

Bize Sorabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MRS. Tuğba
MRS. Tuğba
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz için bilgi almak için WhatsApp'dan bize yazabilirsiniz.